PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret

PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret

PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

PeStKa to nowa kabaretowa impreza w Poznaniu i to impreza nie byle jaka, bo łącząca poznańskie środowisko. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe to poligon, na którym poznańscy twórcy będą testować swoje nowe numery i zawsze będzie jakiś "zagraniczny" niewielkopolski gość. Gospodarzem i ojcem imprezy jest Kabaret Czesuaf a podczas drugiego spotkania wystąpią kabarety: Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne, Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Maszkotka oraz W Dresie po Lesie. Gościem "zagranicznym" tym razem będzie Michał Kempa - polski komik uprawiający stand-up comedy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

świetna zabawa... dawka śmiechu na najwyższym poziomie... POLECAM
Wspaniała zabawa, ubaw po pachy aż do zesztywnienia mięśni twarzy!! W sam raz na deszczowy, ponury dzień. Wspaniały kontakt i interakcje z publicznością. Dodatkowym atutem nowiutkie skecze i kameralna atmosfera, polecam!! (PS. uściski dla Kariny i Sebka;-)
Występ na najwyższym poziomie, gromadzi jak zawsze pełną widownię, mnóstwo śmiechu aż do łez i każdorazowe zaskoczenia - czego więcej potrzeba? Rewelacja!
Super zabawa za niewygórowaną cenę!
Rewelacja!!!
rewelacja nowy program K2:-))
Polecam! Dawno się tak nie uśmiałam :-)
Bardzo dużo humoru i śmiechu, szczególne brawa należą się kabaretowi K2, dawno tak się nie uśmiałam, super impreza.
K2 i Czesław rowalili system
Wyjątkowo słaba pestka. Kabaret Rysiek - dno "Gwiazdy"wieczoru -mało śmieszni Sytuację trochę ratował Czesuaf-
Impreza świetna! Występy kabaretowe super ale organizacja taka sobie, na sali duszno.
Fantastyczna atmosfera :)
No cóż, najlepsza PeStKa na jakiej bylismy, a nie był to pierwszy raz. Widać rozwój młodych kabaretów, a Czesuafy z Kałasznikofem, to Liga Mistrzów.
Ubaw po pachy :D
Wspaniała atmosfera i niezapomniana, dobra zabawa.
Bardzo udany występ młodzieży kabaretowej. Skecze zabawne i grane z młodzieżowa brawura.
Świetny występ, ubawilam się wybornie, czekam na następny.
Doskonała zabawa.Różnorodne formy.Starsi w formie,młodsi obiecujący.
Było ekstra, śmiechoterapia! A Liquidmime po prostu wymietli:-)
Jak zwykle była cudowna atmosfera. Czesuaf z Olgą, miodzio. Umiejąca teksty 😂Czołówka, młody kabaret Rysiek i na deser Liquid Mime. Smakowało mi. Dziękuję Wam za 2 godziny świetnej zabawy.
Bardzo miło spędziłam wieczór. Kabaret Czesuaf genialnie poprowadził imprezę. Uśmiałam się :D Skecz o szwagrze mistrzowski XD
Kabaret DNO bardzo ciekawy, pozostałe kabarety dobre, było się z czego pośmiać. Bardzo słabo Prokrastynanci, pomimo całkiem śmiesznych tekstów chłopacy są mocno spięci, skecze ćwiczyli chyba raz i to po prostu wychodzi kiepsko i nie jest śmieszne, wręcz miałem wrażenie, że się męczą jakby na maturze ustnej nie trafili pytań. Organizacja wydarzenia to też porażka, dźwięk dudnił, huczał, wył albo nie działał, mikrofon zepsuty, laptop nieprzygotowany, krzesło pęknięte, taka totalna amatorka. Mimo wszystko przyjdę następny raz bo ogólna jakość humoru była dobra.
Super kabarety, super skecze, super atmosfera :) Polecam PeStKę :)
Byliśmy pierwszy raz - wróciliśmy bardzo zadowoleni :) kameralnie, sympatycznie, a przede wszystkim śmiesznie :D maleńki minusik za temperaturę na sali - przydałaby się klimatyzacja, ewentualnie przerwa na przewietrzenie sali ;)
Było super, byłam pierwszy raz, tylko jedna uwaga (jedna gwiazdka mniej): WENTYLACJA!!!
Bardzo wysoki poziom skeczy, widać, że młode kabarety się starają :) Kabaret Czesuaf w roli gospodarzy również się sprawdza. Jednak skecz kabaretu HoNoTu o zaginionej Ewie to porażka. Proszę młodemu kabarecikowi się zastanowić trzy razy nad doborem tematu i nad tym, kto może siedzieć na publiczności. To było po prostu nieśmieszne i żałosne. Ogólnie wieczór bardzo pozytywny, gdyby nie ten jeden skecz.
Super wieczór, dawno się tak nie naśmiałam. Na pewno nie będzie to ostatnia PeStKa, na której byłam. Polecam :-)
Świetny kabaret Czołówka Piekła
bardzo mi się nie podobało ze artyści palili papierosy na scenie,wczoraj aż 4 razy. Nie dość ze śmierdzi do końca występu to jeszcze truja cala publiczność.Uważam że można znaleźć inne "rekwizyty". Pozdrawiam,kobieta w 8 miesiącu ciazy.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane