kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa XVIII czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa XVIII czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa XVIII czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

Większość bywalców Domu Kultury Pod Lipami doskonale wie, na czym polega impreza o nazwie PeStKa. Jeśli jednak znajdzie się ktoś, kto o niej nie słyszał przypominamy:

PeStKa to impreza kabaretowa, podczas której poznańskie kabarety testują swoje nowe piosenki i skecze. Przed publicznością występują: gospodarz PeStKi, Kabaret Czesuaf, Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne, Krzesełko. Każda edycja ma również gościa spoza Wielkopolski. Tym razem będzie to Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą.

Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą - to wyjątkowy kolektyw muzyczno-kabaretowy, czerpiący ze wszystkich gatunków i konwencji w muzyce, malując swój własny, unikalny obraz świata w krzywym zwierciadle czarnego humoru.
"SMKKPMzO to kompilacja absurdalnego stylu, klasy, fasonu i wartości Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn (facebook.com/kuznia.kkpm) oraz wyjątkowego, folkowego świata Oli ? świata w którym kobiety krzywdzą mężczyzn ze wzajemnością. Łącząc programowy brak profesjonalizmu z dowcipem, bezpretensjonalnością i absurdalną poezją wytworzyła swój własny, rozpoznawalny styl na pograniczu sceny muzycznej i kabaretowej W repertuarze: piosenki o zwierzętach i miłości przetykane opowieściami o trudach życia, biedzie, rozczarowaniach i o nich samych - prostych ludziach, którym w zasadzie nic nie wyszło. Spotkanie z nami to śmiech przez łzy. Też ze śmiechu."

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje PeStKa XVIII czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret