kabaret

Pierwsza Bialska Noc Kabaretowa

kabaret

Pierwsza Bialska Noc Kabaretowa

Pierwsza Bialska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

Tomasz Jachimek - rodowity gdynianin, z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania kabareciarz- na scenie jest wulkanem energii, oczywiście pozytywnej.

Kabaret „Koń Polski” - jest kabaretem, który zna cała Polska. W swoich skeczach wyśmiewają bieżące wydarzenia polityczne i społeczne, tworząc plejadę charakterystycznych postaci. Ich numery długo pozostają świeże, dlatego można je oglądać po kilka razy i ciągle się doskonale bawić. Często pojawiają się w telewizji, ale zobaczyć ich na żywo jest prawdziwym wydarzeniem.

Kabaret „Smile” - Kabaret pochodzi z Lublina, zdobywa publiczność wszędzie gdzie się pojawi. „Smajle” śmieją się z wielu rzeczy. Mówią, że skecze pisze samo życie. Ich numery opowiadają o sprawach przyziemnych, jak supermarket, reklama, szafa, ale także o wizycie u psychologa lub u dentysty. Często wchodzą w interakcję z publicznością, jak na przykład w skeczu „Orkiestra”, który wykonywany jest właściwie wyłącznie przez widzów.

Kabaret „Limo” – Od 1999 roku rozśmieszają w niesamowity sposób – bawią się tym, co robią, podpierając kunsztowne aktorstwo doskonałymi tekstami. Ci, którzy obserwują karierę Lima, pamiętają ich habity i Świętą Inkwizycję oraz czarne trampki, którymi podbijali serca publiczności na Pace. Udało im się po wielokroć, dlatego oglądanie ich to naprawdę świetna zabawa.

To prawdziwa uczta dla wszystkich fanów dobrej satyry. Nie może was tam zabraknąć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pierwsza Bialska Noc Kabaretowa

Wrażenia niesamowite. Atmosfera świetna. Jedynie kabaret SMILE nie popisał się nowościami, co jednak nie wpływa na ocenę całości.
wronka_1985 25.05.2014 11:50
Jedyny problem to okrzyki wron oraz paru pijanych widzów na samym końcu, którzy za głośno wyrażali swoje uczucia.

Polecane z kategorii kabaret