kabaret Piotr Bałtroczyk

Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka

kabaret Piotr Bałtroczyk

Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka

Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk to znany kabareciarz i konferansjer. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie - zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów.

Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie. Naprawdę jest Bałtroczyk osobnikiem depresyjnym i monotematycznym (dzieci, samochody, motocykle). W pracy nie pije, poza pracą z przyjemnością. Ma dwa garnitury, jeden elegancki, a drugi garnitur. Serdecznie ZAPRASZAMY!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Druga 50-tka Piotra Bałtroczyka

Najlepiej spędzone 2 godziny ever! POLECAM każdemu.
Świetny występ, niestety większość programu znałem już z poprzednich wystąpień Pana Piotra. Na plus dochodzi, że nawet jeżeli była to już opowiedziana historia, to tutaj była ona opowiedziana trochę inaczej, czasem rozszerzana. Przydałoby się więcej świeżego materiału
Wspaniałe dwie godziny absolutnie doskonałego humoru. Jak zwykle.
Pan Piotr jak zawsze rewelacyjny! Kameralna sala. Bardzo wesoło spędzony wieczór. Polecamy serdecznie
bez zarzutu
Kabareton był ciekawy i było wesoło.Szkoda ,że nie było innych kabareciarzy,by było jeszcze ciekawiej,ale ogólnie było dobrze.
Świetny występ, duża doza humoru. Zdecydowanie polecam.
Od zawsze mam niesamowitą frajdę słuchając i oglądając Piotrusia - nawet, jak słyszę te same anegdoty enty raz... (będąc częstym gościem różnych kabaretowych z udziałem PB). Po prostu facet ma takie "coś" w sobie, że już jak go widzę, śmieje mi się gęba... a jak otworzy usta, to już w ogóle ;)
Organizacja występu zgodna z moimi oczekiwaniami; dużo dobrego humoru.
bardzo bardzo super,rewelacyjne teksty Pana bautroczyka
Pan Piotr to mistrz słowa i opowiadania można tego słuchać po raz setny a i tak człowiek płacze ze śmiechu:)
Uśmiałam się do łez, polecam
Justynka 02.04.2014 08:28
Piotr Bałtroczyk cudowny, mimo znanych już tekstów wciąż zabawny.
Polecam gorąco !!! Wydawało mi się, że wszystkie przebojowe teksty p Bałtroczyka znam i niczym nie może mnie On zaskoczyć... Otóż byłem w błędzie: występ składał się w 90 % z nowych, świetnych tekstów, w rewelacyjnym wykonaniu Pana Piotra B. Polecam 1,5 godziny szczerego śmiechu do łez ... 50+ to piękny wiek :)
Świetny występ! Nigdy nie sądziłem, że jeden Bałtroczyk, przez półtorej godziny zajmie sobą kilkuset widzów, bawiących się wyśmienicie od początku do pożegnania, które brzmiało mniej więcej tak:"Jesteście najlepszą publicznością jaką dzisiaj miałem"
Bardzo mile spędzony wieczór!!!! Kabaret SŁUCHAJCIE powiedzmy ok, ale Pan Piotr REWELACJA!!! MISTRZ!!!
janka81 30.03.2014 10:04
Fantastyczny występ, 1,5 godziny śmiechu i błyskotliwego dowcipu. Ale właśnie tego się spodziewałam...
Pan Piotrek zdecydowanie nie wygląda na swoje lata ;-) a do fazy om niom niom niom jeszcze mu daleko - występ świetny, doskonale spędzone 90 minut. Polecam!
Pan Piotr był niesamowity. Samo wejście: Ta Dam :D!!! Już oznajmiło świetna zabawę. Było tak śmiesznie, że to tej pory mam banana na twarzy gdy po tygodniu sobie przypominam dowcipy. Do tego bisy :). Wspaniała komunikacja z widownią. Nie znałem Pana Piotra od tej strony. Polecam każdemu.
fotonauka.pl 27.03.2014 13:38
Pan Piotr Bałtroczyk pokazał klasę na najwyższym poziomie kabaretowym, bardzo śmieszne teksty, śmiech do łez. Bardzo się cieszę, że mogłem zobaczyć Pana Piotra na własne oczy, a nie tylko w telewizji czy internecie. Jeżeli byłoby potwierdzone to, że Pan Bałtroczyk pojawi się jeszcze w przyszłości w Jarosławiu, na 100% byłbym na tym występie. Gorąco polecam przyjść i obejrzeć występ Pana Piotra, jeżeli w przyszłości ponownie odwiedzi Jarosław.
Kamilos181VeB 27.03.2014 13:30
Fantastyczny, wesoły wieczór! Pan Piotr oczywiście rewelacyjny! Występ świetny! Gratuluję i podziwiam umiejętności prowadzenia monologu przez "bite" dwie godziny! Na kolejnym występie również się pokażę!
Fanka Bałtroczyka 26.03.2014 09:48
Półtorej godziny świetnej rozrywki.
Z niecierpliwością wyczekiwałem na wystep P.Bałtroczyka i sie nie zawiodłem, swietnie sie go słucha i chociaż kilka żartów które padły już slyszałem , bawiły mnie tak samo.Swietnie spedzone 2h
Super występ .Polecam
chelepperro 25.03.2014 12:22
Bałtroczyk zaskoczył świeżością humoru i fantastyczną przystępnością... Wspaniały kontakt z publicznością.
Dawno się tak nie ubawiłam :)
doskonałe poczucie humoru! ubawiłam sie do łez
Bardzo ciekawe opowieści :) miło mieć zakwasy od śmiechu na twarzy
Półtorej godziny śmiechu - polecam wszystkim. Pan Piotr kapitalny! Był tylko jeden słaby punkt - odniosłem wrażenie, że występ trwał 15 minut, tak szybko się skończył ;)
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret