kabaret Piotr Bałtroczyk

Bałtroczyk Lajf

kabaret Piotr Bałtroczyk

Bałtroczyk Lajf

Bałtroczyk Lajf - Bilety na kabaret

W programie wystąpią: Piotr Bałtroczyk, Formacja Chatelet, Ireneusz Krosny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Bałtroczyk Lajf

byłam pierwszy raz na takim występie i bardzo mi się podobało. jak tylko będe miała okazje pójść jeszcze raz na pewno skorzystam:)
Występ fantastyczny, szczególnie Pan Bałtroczyk i Krosny pokazali prawdziwą kabaretową klasę. Śmiech towarzyszył nam nawet na następny dzień.
Doskonały występ szczególne zaskoczenie autorskim programem Piotra Bałtroczyka. Program faktycznie był LAJF.
Ogólnie rzecz ujmując występ artystów był rewelacyjny, wiadomo dla kogoś kto cały czas ogląda występy kabaretów niektóre skecze są dobrze znane i po czasie już mniej bawią, jednak były też nowe i bardzo zaskakujące skecze, które rozbawiły do łez;) Z pewnością udamy się na kolejny występ kabaretów;)
wszystko w ok, nie potrzebnie formacja szat.... smiala sie sama z siebie
Ireneusz Krosny- klasa sama w sobie. Gość bez konkurentów i chciałoby się rzec- motywacji do samodoskonalenia a mimo to ciągle udoskonala swą sztukę. Bałtroczyk- trochę taki Myśliwski w kabarecie- z jednego wątku na drugi aż do drugiego. Na razie heterogeniczny konferansjer. Chatlet-przestaną mi się wreszcie kojarzyć z TVN-em
Ogólnie fajnie, Krosny jak zwykle 1-sza klasa, Piotr Bałtroczyk powyżej średniej, natomiast żenująca postawa Chatelet - można bylo odnieść wrażenie, że wystepują na siłę a na pewno nie potraktowali należycie publiczności (bo, jestem otwarty na improwizację a nie na chichot na scenie). Rzekłbym krakowska warszawka. Formacja długo nie odzyska mojego zaufania i szacunku.

Polecane z kategorii kabaret