kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Nowy Program

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk - Nowy Program

Piotr Bałtroczyk - Nowy Program - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od:” Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją. A Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny ''.
I to właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka. Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę, a jest na nadobność wrażliwy, przyznał się kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ), i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo kiepskiego peselu, który ich łączy. BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg bądź lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, i na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne; i bałwochwalczy do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują, od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek w Telecasterach. I to wszystko jest inspiracją. I tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei.
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka. Zobaczcie, co też mu się przydarzyło, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania. Wszystko jest inspiracją, przydrożne drobiazgi przetwarza Bałtroczyk, w następne epizody swojego życiem pisanego monologu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Bałtroczyk - Nowy Program

ubaw po pachy....
Swietna organizacja i cudowny występ
Ja zawsze, rewelacyjna gwiazda 😀
prawie 2 godziny zabawy ;) doskonałe anegdoty i historyjki wszelakie :) zawsze lubiłam Piotra ale znałam go głównie jako konferansjera i trochę się obawiałam czy występ solo nie będzie nieco nudny ale przeliczyłam się ;) w sensie że to naprawdę doskonale wydane pieniądze i przednia rozrywka :)
Piotr Bałtroczyk jak zawsze świetny!
Niespełna 2 godziny dobrej rozrywki. Bawiliśmy się wyśmienicie, brzuchy i szczęki bolały od śmiechu. Polecamy występy Piotra Bałtroczyka
Nie myślałem,że Ktoś może nawijać przez 2 h a ja będę płakać ze śmiechu👍🏻
Występ rewelacyjny, uśmiałam się do bólu gardła. Jestem zachwycona Panem Piotrem od wielu już lat.
Rewelacja!!!
POLECAM !!! Super gość !!! Ludzie jak macie możliwość to kupujcie bilety bo warto.
Świetnie, polecam.
Jak zawsze świetny występ. Ubaw po pachy.
Dwie godziny śmiechoterapii ! REWELACJA !
Sala w Starej Kopalni nie jest zbyt komfortowa na takie imprezy, ale Bałtroczyk rekompensuje wszystkie niedostatki 😁
Super występ, dawno tak się nie ubawiłam
Wspaniały występ! 2 godziny śmiechu do łez.
Genialny występ
ŚWIETNA ZABAWA PAN BAŁTROCZYK JAK ZAWSZE REWELACYJNY
Niepowtarzalny występ!
Występ pana Bałtroczyka bardzo fajny. Sala bardzo kiepska na tego typu występy - szkolne krzesełka.
Wieszczu nad wieszcze :))
Pan Piotr w wysmienitej formie tego spodziewałem brawo ;)
Suuuuuper! Pan Piotr ma gadane:) Ogromny dar i talent do takiego słowotoku. Polecam!
Pan Piotr jak zawsze świetny, jedną gwiazdkę odejmuję z powodu słabej akustyki sali. Kupowałem bilety późno i niestety były już tylko miejsca w ostatnich rzędach. Siedziałem w 3 rzędzie od tyłu i musiałem wytężać słuch by zrozumieć wszystkie słowa padające ze sceny, a i tak udało mi się to w jakichś 90%.
Inaczej niż fantastycznie być nie mogło 😊
Super występ !!!
Od pierwszej do ostatniej minuty salwy śmiechu na sali. Odmiana od lekko ogranych już innych kabaretów. Rewelacyjny występ, świetnie spędzony niedzielny wieczór.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret