kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk na Walentynki

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk na Walentynki

Piotr Bałtroczyk na Walentynki - Bilety na kabaret

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Piotr Bałtroczyk na Walentynki

Pan Piotr ma swój styl. Niestety dla mnie jak na walentynki za dużo było ciężkich i niezbyt smacznych żartów. Za dużo tez historii alkoholowo zaprawionych (chyba te były głównie odniosłem wrażenie). Podziwiam jednak zdolności konferansjerskie i możliwość mówienia monologu przez ok 1,5 godziny. Podziwiam tez obejście się bez używania wulgaryzmów co w obecnym stand upie jest nagminne. Tutaj Pan Piotr ma niezaprzeczalną wyższą klasę od młodszych kolegów. Ogólnie fajnie się słuchało. Może trochę raził mnie strój nie adekwatny do pomieszczenia - teatru i publiczności ubranej elegancko. Ogólnie w miarę dobra zabawa tylko jednak nie na walentynki.
Świetna zabawa,dobry humor, polecam każdemu !!! 😀
Super występ.Piotr w świetnej formie.
Rewelacja 2 h smiechu 😊
Pan Piotr Bałtroczyk jak zawsze na wysokim poziomie. Miła rozrywka. Polecam
Bilety trochę za drogie, ale występ w pewnym sensie zrekompensował ten wydatek. Jesteśmy zadowoleni z występu Pana Piotra Bałtroczyka. Sporo było śmiechu, humorystyczny przekaz historii życiowych Artysty.
Występ bardzo udany. Jednak na żywo to całkiem inny odbiór niż oglądanie w telewizji czy komputerze. Sam teatr duży, ładnie widoczna scena nawet z tylnych rzędów na balkonie. Minus za miejsca parkingowe. Przyjechaliśmy na występ z poza Cieszyna i znalezienie miejsca w okolicy graniczy z cudem a gdy już znajdziemy okaxuje się, że jest zakaz parkowania za wyjątkiem posiafaczy zezwoleń mzd.

Polecane z kategorii kabaret