kabaret Po Prostu Stand-up

Po Prostu Stand-up w Częstochowie

kabaret Po Prostu Stand-up

Po Prostu Stand-up w Częstochowie

Po Prostu Stand-up w Częstochowie - Bilety na kabaret

Częstochowska scena stand-upowa zaprasza najlepszych komików z całej Polski!

gospodarz sceny: Olka Szczęśniak
-------------------------------------------------------------------------------
Tym razem scenę rozniosą:
Po prostu Stand-up - Jak sama nazwa wskazuje robimy po prostu stand-up. Nic innego. Po prostu stand-up. Założyliśmy te grupę, by wspólnie propagować kulturę stand-up naszymi występami w całej Polsce. Jesteśmy 3 dobrymi ziomkami, którzy poznali się dzięki scenie. Każdy z nas uwielbia stand-up i chcemy tą pasją zarazić was.
Przyświeca im wspólny cel ale każdy z nich prezentuję swój własny unikalny styl :

Patryk Czebańczuk
arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.
https://www.youtube.com/watch?v=dqkiO4NHpF8

Tomek Kołecki Stand-up
Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno zostało dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym "Tylko dla dorosłych" oraz występ u Kuby Wojewódzkiego.
https://www.youtube.com/watch?v=kS7aAR9Z58k

Paweł Chałupka
Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie terroryzując przy tym sąsiadów posiada zdolności kulinarne. Praca w gastronomi dostarcza mu codziennie mnóstwa inspiracji. Ze swoim programem jeździ po całej Polsce.
https://www.youtube.com/watch?v=xuzP4R4MlV8

Przed główną częścią wieczoru będzie open mic, każdy może spróbować swoich sił na scenie. Zgłoszenia pisać w wiadomości profilu Stand-up Profanum . Ilość miejsc na open mika ograniczona do 4. Uczestnik może zaprezentować max 4 minuty swojego materiału.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Po Prostu Stand-up w Częstochowie

Świetna impreza w okropnym lokalu. Tłoczno duszno i śmierdzi fajkami.Bardzo dobry zespół komików.Niestety organizator wybrał lokal do którego nie chce się wracać ,a to poważny problem. Zmieńcie lokal podnieście cenę biletów ,a będziecie mięć co miesiąc full zadowolonych i rozbawionych ludzi.
Doskonała zabawa. Młodzi, zdolni i zabawni. Na pewno pojawię się tam ponownie.

Polecane z kategorii kabaret