kabaret Po Prostu Stand-up

Po Prostu Stand-up w Ęklawie

kabaret Po Prostu Stand-up

Po Prostu Stand-up w Ęklawie

Po Prostu Stand-up w Ęklawie - Bilety na kabaret

Po raz pierwszy w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi nowa grupa stand-upowa o nazwie Po prostu Stand-up. Składa się ona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji - Stand-up Comedy.

Wystąpią:
Patryk Czebańczuk: arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.
https://youtu.be/dqkiO4NHpF8

Tomek Kołecki Stand-up: Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno został dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym na TVP 2 "Tylko dla dorosłych".
http://kabarety.tvp.pl/wideo/skecze/standup/tomek-kolecki-stand-up-19810640/

Paweł Chałupka: Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie, terroryzując przy tym sąsiadów, posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach.
https://youtu.be/57mEZOJykVU

Bilety:
20 zł przedsprzedaż
30 zł dzień wydarzenia Liczba miejsc mocno ograniczona.

Organizator: Stand-up No Limits

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Po Prostu Stand-up w Ęklawie

Polecane z kategorii kabaret