kabaret

Po prostu Stand-up w Bełchatowie - Gambrinus Stand-up vol. 3

kabaret

Po prostu Stand-up w Bełchatowie - Gambrinus Stand-up vol. 3

Po prostu Stand-up w Bełchatowie - Gambrinus Stand-up vol. 3 - Bilety na kabaret

Co będzie się działo? Po prostu stand-up.
Kiedy? 20.09.2015
Gdzie? Pub Gambrinus ul. 9 Maja 2A Bełchatów
O której? 20.00
Za ile? 15 zł w przedsprzedaży, 20 w dniu występu

Gambrinus Stand-up vol. 3, czyli kolejny wieczór stand-up'u w Bełchatowskim Pub Gambrinus

Po raz pierwszy w Bełchatowie wystąpi nową grupa stand-upowa o nazwie Po prostu Stand-up. Składa się ona z trzech doświadczonych komików: Patryka Czebańczuka, Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupki. Są to trzej ziomkowie, którzy poznali się dzięki scenie i wspólnej pasji - Stand-up Comedy.

Co to Stand-up? (dla tych co jeszcze nie byli- warto :)
Jest to forma rozrywki popularna w USA, w której komik wychodzi na scenie i przedstawia swoje spojrzenia na rzeczywistość punktując to żartami. Nie ma tematów tabu, kompletna wolność słowa, jedna zasada, ma być śmiesznie.

Wystąpią:
Patryk Czebańczuk: arab a jak się ogoli to cygan, człowiek obdarzony niebywale ogromnym talentem zamkniętym w małym ciele. Dwukrotny zwycięzca Areny Stand-uperów i finalista Antrakt Festiwalu. Charyzmatyczny i pewny siebie komik, który nie boi się poruszyć nawet najbardziej kontrowersyjnego tematu.

Tomek Kołecki: Najmłodszy komik w Polsce, rocznik 1997. Po ulicach Warszawy jeżdżą samochody starsze od niego. Niedawno zostało dorosłym, także możecie liczyć na wspólne piwo po występie. Stand-upem zajmuje się od 2 lat. Na koncie ma występy w całej Polsce, oraz udział w programie telewizyjnym na TVP 2 "Tylko dla dorosłych".

Paweł Chałupka: Człowiek o wielu pasjach. Po za tym, że bawi się w skreczowanie terroryzując przy tym sąsiadów posiada zdolności kulinarne. Jest magistrem politologii, a od 10 lat pracuje w pizzerinach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Po prostu Stand-up w Bełchatowie - Gambrinus Stand-up vol. 3

Całkiem niezłe występy. Niektórzy dość długo się rozkręcali, ale potem było już naprawdę śmiesznie. Ocenę zawyża fakt, że każdy z występujących ma przede wszystkim dużo dystansu do samego siebie. Ogólni bawiłam się naprawdę całkiem dobrze. Było z czego się pośmiać.
Świetny występ !

Polecane z kategorii kabaret