kabaret

Pojedynek 40-lecia Rotundy

kabaret

Pojedynek 40-lecia Rotundy

Pojedynek 40-lecia Rotundy - Bilety na kabaret

Pantomima to bardzo szlachetna sztuka.
Z jednej strony trudna – bo jak bez ani jednego słowa wyrazić tyle emocji, treści. A z drugiej – uniwersalna, bo ze swoim przekazem potrafi niejednokrotnie trafić do odbiorcy łatwiej niż tysiąc słów.

9.12 zapraszamy na wydarzenie wyjątkowe – nie dość, że chcemy pokazać Wam piękno pantomimy, to jeszcze wracamy do formuły Pojedynków Kabaretowych – to w Wasze ręce oddać decyzję kto jest w tej sztuce mistrzem.
A zmierzą się wybitni specjaliści w tej sztuce – Ireneusz Krosny oraz kabaret Świerszczychrząszcz

Poprowadzi natomiast specjalista i mistrz konferansjerki - Tomasz Jachimek
To wszystko w ramach obchodów 40-lecia Centrum Kultury Rotunda – wydarzenie jak najbardziej godne takiego Jubileuszu!
Zapraszamy na niepowtarzalny program stworzony specjalnie na ten wieczór, na tę okazję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pojedynek 40-lecia Rotundy

Występ p. Ireneusza Krosnego,jak zwykle, rewelacyjny!Skromny, niezwykle utalentowany człowiek. Bardzo dobry poziom merytoryczny i kulturalny występu, bez zbędnych, kontrowersyjnych podtekstów czego niestety, nie można powiedzieć o "konkurującym" kabarecie "Świerszczychrząszcz". Panowie jeszcze sporo muszą się nauczyć, szczególnie wyczucia smaku w swoich "popisach".Na pewno plus za kondycję fizyczną i za to, że się starali...Ogólnie spotkanie oceniam (wraz z przyjaciółmi)pozytywnie.
Krosny - majstersztyk! choć stary program - ale to nie przeszkadza : ) bawiliśmy się i tak świetnie. Świerszczychrząszcz - choć symnpatyczny, niestety dużo gorszy - warsztatowo/technicznie ale przede wszystkim w poziomie dowcipu, za mało wysmakowany i niekiedy bez klasy w stosunku do Krosnego, zbyt dosłowny, niekiedy prymitywny
jar 10.12.2014 10:24
Bardzo dobra rozrywka, konferansjer bardzo dobrze poprowadził spotkanie, ogólnie dobry występ.

Polecane z kategorii kabaret