kabaret

Pojedynek 40-lecia Rotundy

kabaret

Pojedynek 40-lecia Rotundy

Pojedynek 40-lecia Rotundy - Bilety na kabaret

Pantomima to bardzo szlachetna sztuka.
Z jednej strony trudna – bo jak bez ani jednego słowa wyrazić tyle emocji, treści. A z drugiej – uniwersalna, bo ze swoim przekazem potrafi niejednokrotnie trafić do odbiorcy łatwiej niż tysiąc słów.

9.12 zapraszamy na wydarzenie wyjątkowe – nie dość, że chcemy pokazać Wam piękno pantomimy, to jeszcze wracamy do formuły Pojedynków Kabaretowych – to w Wasze ręce oddać decyzję kto jest w tej sztuce mistrzem.
A zmierzą się wybitni specjaliści w tej sztuce – Ireneusz Krosny oraz kabaret Świerszczychrząszcz

Poprowadzi natomiast specjalista i mistrz konferansjerki - Tomasz Jachimek
To wszystko w ramach obchodów 40-lecia Centrum Kultury Rotunda – wydarzenie jak najbardziej godne takiego Jubileuszu!
Zapraszamy na niepowtarzalny program stworzony specjalnie na ten wieczór, na tę okazję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Występ p. Ireneusza Krosnego,jak zwykle, rewelacyjny!Skromny, niezwykle utalentowany człowiek. Bardzo dobry poziom merytoryczny i kulturalny występu, bez zbędnych, kontrowersyjnych podtekstów czego niestety, nie można powiedzieć o "konkurującym" kabarecie "Świerszczychrząszcz". Panowie jeszcze sporo muszą się nauczyć, szczególnie wyczucia smaku w swoich "popisach".Na pewno plus za kondycję fizyczną i za to, że się starali...Ogólnie spotkanie oceniam (wraz z przyjaciółmi)pozytywnie.
Krosny - majstersztyk! choć stary program - ale to nie przeszkadza : ) bawiliśmy się i tak świetnie. Świerszczychrząszcz - choć symnpatyczny, niestety dużo gorszy - warsztatowo/technicznie ale przede wszystkim w poziomie dowcipu, za mało wysmakowany i niekiedy bez klasy w stosunku do Krosnego, zbyt dosłowny, niekiedy prymitywny
jar 10.12.2014 10:24
Bardzo dobra rozrywka, konferansjer bardzo dobrze poprowadził spotkanie, ogólnie dobry występ.

Polecane