kabaret

Pojedynek Kabaretowy

kabaret

Pojedynek Kabaretowy

Pojedynek Kabaretowy - Bilety na kabaret

Jedyne i niepowtarzalne wydarznie, podczas którego kabarety tworzą nowe skecze a publiczność ocenia ich zmagania. Podczas pierwszej edycji zmierzą się ze sobą cztery kabarety. Całość prowadzi Marcin Zbigniew Wojciech

Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł, to seks bez zabezpieczeń. W 2014 zdobyli Nagordę Publiczności na Ryjku oraz zajęli III miejsce.

Kabaret Weźrzesz - Kabaretowy duet mieszany Kasia i Jarek Pająk - to ten duet tworzy kabaret Weźrzesz. Grupa powstała w lipcu 2004 roku w Skarżysku- Kamiennej i od tego czasu, nieustannie rozwija się.
Na koncie kabaretu nie brakuje prawdziwych perełek. Skecz Weźrzesz zatytułowany "Posterunek policji" stał się internetowym hitem, a urokowi jego "Żula" nie oparła się nawet sama Miss Euro 2012, Natalia Siwiec! Trudno chyba o bardziej oryginalną rekomendację.

Kabaret Chyba z Wrocławia. Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry. Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko.

Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn -
Wyjątkowy akustyczny kolektyw muzyczno-komediowy, czerpiący bez skrępowania ze wszystkich gatunków i konwencji w muzyce, malujący swój własny, unikalny obraz świata w krzywym zwierciadle czarnego humoru. Mają za sobą dziesiątki występów i wiele nagród na festiwalach piosenki autorskiej, poetyckiej, studenckiej oraz na przeglądach kabaretowych. Sięgają po różne środki stylistyczne, by pomimo minimalistycznej formy, wciąż zaskakiwać. Ich koncerty, to spotkania, których przebieg zawsze zaskakuje. Spotkania, których celem jest śmiech z samych siebie - nieraz przez łzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pojedynek Kabaretowy

Fajna impreza. Na pewno pojawię się na kolejnym pojedynku
jak na początek całkiem spoko, z każdym numerem kabarety i publiczność coraz bardziej się rozkręcały, klimat trochę jak na pierwszych Ryjkach (łącznie z temperaturą na sali ;)
Rewelacja! Marcin pierwsza klasa!!!

Polecane z kategorii kabaret