kabaret

Pojedynek na żart - Karol Kopiec vs Fair Play Crew

kabaret

Pojedynek na żart - Karol Kopiec vs Fair Play Crew

Pojedynek na żart - Karol Kopiec vs Fair Play Crew - Bilety na kabaret

Przegląd Kabaretów PAKA istniejący od 31 lat ma swoich laureatów, którzy obecnie stanowią czołówkę sceny kabaretowej w Polsce.
Nasz Festiwal trwa cały czas i co roku pojawiają się nowi, ciekawi artyści. W tym roku PAKĘ wygrali ex aequo Karol Kopiec i Fair Play Crew. Karol, którego jurorzy nazwali poetą stand upu wprowadza nas w niezwykły świat swojej wyobraźni, niespotykanych skojarzeń, zaskakujących spostrzeżeń. Pokazuje nam absurdy i komizm rzeczywistości tam, gdzie byśmy nawet nie podejrzewali, że można je znaleźć. Fair Play Crew to grupa taneczna, która potrafi wytańczyć niezwykłe sytuacje i ruchem ciała wywołać skojarzenia komiczne. To niezwykłe połączenie perfekcyjnego ruchu i dobrego żartu zaskakuje nawet najbardziej wymagających.

Jak będzie wyglądało zestawienie tych dwóch podmiotów artystycznych? Jak wywiążą się z narzucanych im zadań, jak poradzą sobie na scenie w tej szczególnej konfrontacji?

Mamy szansę zobaczyć niezwykły pokaz w Pojedynku Laureatów PAKI. 12 listopada w CK Rotunda godzina 19:30.
Będzie to prawdziwe starcie gigantów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Pojedynek na żart - Karol Kopiec vs Fair Play Crew

Bardzo fajni prowadzący, potrafili rozruszać publiczność. Pojedynek pokazany na 2 płaszczyznach , mówił Karol Kopiec tańczyli Fair Play Crew i oni pokazali coś nowego w kabarecie nowe innowacyjne pomysły.

Polecane z kategorii kabaret