kabaret

Półfinały do 34.PAKI - Bytom

kabaret

Półfinały do 34.PAKI - Bytom

Półfinały do 34.PAKI - Bytom - Bilety na kabaret

Półfinały to trzeci etap Konkursu Przeglądu PAKA. Zakwalifikowane kabarety są już tylko o krok od Wielkiego Finału! Nie oznacza to, że będzie coraz prościej.
W Półfinałach mogą pojawić się także Laureaci z ostatnich dwóch lat Przeglądu. Zgodnie z regulaminem, mają prawo wziąć udział w Konkursie, z przywilejem pominięcia etapu Ćwierćfinałów. Oznacza to, że młode kabarety, w walce o drogę do Finału, staną na scenie z doświadczonymi w tej kwestii kolegami, którzy zmobilizują ich do wspięcia się na wyżyny swoich możliwości i chętnie posłużą radą.
Półfinały to także nowe Jury, do którego zaprosiliśmy: Zuzannę Dobrucką, Rafała Kmitę, Izę Kałę oraz Kamila Dąbrowę.

O zakwalifikowanie się do Finału 34. PAKI będą walczyć: Klub Szyderców Bis, Szymon Łątkowski, Kabaret Trzecia Strona Medalu, Kwiatkowski I Bank, Kabaret Kałasznikof, Zespół Inżynieria Środowiska, Paulina Potocka, Grzegorz Dolniak, Monika Nowogrodzka, Kabaret FiFa RaFa, Magda Kubicka.

Tegoroczne Półfinały, zgodnie z hasłem „Budujemy nowy dom!”, przenoszą się do Bytomia, a dokładniej do Bytomskiego Centrum Kultury, gdzie śląska publiczność po raz pierwszy będzie oglądać zmagania młodych adeptów sztuki kabaretowej. Całość poprowadzi niezastąpiony Alan Pakosz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane