Przyjezdni grają PENDOLINO | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret

Przyjezdni grają PENDOLINO

kabaret

Przyjezdni grają PENDOLINO

Przyjezdni grają PENDOLINO - Bilety na kabaret

To już jedna z ostatnich szans by zobaczyć nasz firmowy długi format. Już niebawem zagramy go na krakowskim Improfeście, a teraz po raz pierwszy zagramy w Warszawie w nowym składzie!

Wy decydujecie kim jesteśmy i dokąd jedziemy. Trzy osoby, jeden przedział i przeróżne historie. Pendolino to improwizowana opowieść przypadkowego spotkania, przeplatana reminiscencjami z życia bohaterów. Dokąd dojedzie pociąg i jak zmienią się bohaterowie w trakcie tej podróży? Przyjdź i napisz z nami tę historię.

skład zespołu: Agata Biłas, Karolina Pańczyk, Przemek Redkowski, Grzegorz Dolniak, Łukasz Ławniczak.

Przyjechali do Warszawy by improwizować! Ich życiowe i artystyczne ścieżki przecięły się w stolicy, gdzieś w okolicach Placu Wilsona. Bynajmniej nie wpadli na siebie przypadkiem niesieni lunatycznym pędem lemingów. Wpadli świadomie, na siebie i na pomysł stworzenia fuzji talentów i doświadczeń. Owa fuzja to kolektyw aktorów, kabareciarzy, konferansjerów, a nawet rysowników i tancerzy. Ta wrząca, interdyscyplinarna mieszanka talentów, zalet, cnót, przymiotów wręcz boskich, znalazła ujście w jednej z najbardziej żywiołowych i interaktywnych form scenicznych - improwizacji. Przyjezdni zaimprowizują spektakl w oparciu o sugestie publiczności. Publiczność może być mieszana, a niech się słoik z autochtonem jednoczy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane