kabaret

Rabczańskie Lato Kabaretowe - Marcin Daniec - 35 lat na scenie !

kabaret

Rabczańskie Lato Kabaretowe - Marcin Daniec - 35 lat na scenie !

Rabczańskie Lato Kabaretowe - Marcin Daniec - 35 lat na scenie ! - Bilety na kabaret

Stowarzyszenie PAKA i Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju maja zaszczyt serdecznie zaprosić na wakacyjne występy z cyklu Rabczańskie Lato Kabaretowe 2018.

W tym roku w Amfiteatrze wystąpią:

22.07.2018, godz. 19:00 Kabaret pod Wyrwigroszem

09.09.2018, godz. 19:00 Marcin Daniec

MARCIN DANIEC - 35 lat na scenie !

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”

Nic dziwnego zatem, że satyryk przez cały rok odwiedza sale koncertowe i domy kultury w kraju i za granicą. Marcin Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

Oprócz licznych imprez biletowanych artysta występuje podczas plenerów miejskich, na imprezach firmowych oraz bierze udział w akcjach charytatywnych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wystep M.Dańca super.Tylku uwaga do organizatorow imprezy wyglad sceny budzil watpliwosci co do estetyki.

Polecane