kabaret

Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu 2012

kabaret

Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu 2012

Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu 2012 - Bilety na kabaret

19 sierpnia Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA zaprasza do Radkowa (Góry Stołowe) na Radkowski Kabaretowy Zalew Śmiechu, którego współorganizatorem jest Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radkowie.

Na scenie plenerowej ustawionej nad malowniczym Zalewem zaprezentują się czołowi artyści z całej Polski, a impreza będzie składać się z trzech części. Mocny start ze swoim najnowszym programem zapewni ulubieniec wszystkich widzów - Cezary Pazura. Po nim w konkursie zaprezentują się znakomici artyści, którzy szczególnie przypadli do gustu publiczności i jurorom 28. Przeglądu Kabaretów PAKA. Będą to: laureat Grand Prix 28. PAKI – Ścibor Szpak, laureaci kolejno I i III miejsca – Michał Kempa i diapazony oraz Kabaret Zygzak, a także uczestnicy Wieczoru Ostatniej Szansy – Marcin Wojciech oraz Kabaret TIRURIRU.

Nie zabraknie dawki solidnej muzyki serwowanej o północy przez Łowców.B w ich muzycznym projekcie Łowcy.BAND. Panowie pokażą, że nie tylko na żartach świetnie się znają...

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wysoki poziom artystyczny wszystkich kabaretów biorących udział w konkursie! Wielki szacun dla Czarka Pazury za przyjazd i wspaniały szoł. Dżokera mam jeszcze dzisiaj a moja przepona domaga się urlopu!

Polecane