Rafał Pacześ i Rafał Banaś | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret

Rafał Pacześ i Rafał Banaś

kabaret

Rafał Pacześ i Rafał Banaś

Rafał Pacześ i Rafał Banaś - Bilety na kabaret

Stand-Up Comedy w wykonaniu Rafała Paczesia oraz Rafała Banasia.

Rafał Pacześ – jest w stanie wykrzesać energię z nawet najbardziej ospałego tłumu. Sam nie daje sobie taryfy ulgowej, na scenie zostawia dużo zdrowia. Dotyka stosunków damsko-męskich i polskiej codzienności. Często wchodzi w dyskusje z widownią, zdarza się, że za ich sprawą buduje nowe żarty i historie. Ze swoim programem stand-up comedy występował również w programie telewizyjnym Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz u Kuby Wojewódzkiego w TVN

Rafał Banaś - trener pływania i życia, który kiedyś występował w ekipie Atomówcy. Teraz lata solo jak Han, a swoimi historiami obdarza wszystkich zainteresowanych. Poza tym świetny koleś z nieograniczoną wyobraźnią, żongluje żartami i ostrymi puentami. Odwieczny wróg Misia Uszatka i szarej rzeczywistości. Jego historie przeniosą Was w świat niecodziennych wyzwań.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Rafał Banaś - jeszcze rok lub dwa i będzie najlepszym stand-up-erem w Polsce ! Rafał Pacześ - 1 liga stand-upu w Polsce, jeszcze mam zakwasy na żuchwie od śmiechu dzięki niemu :)
Pacześ krul ;-)
Dawno nie widziałem takich poj*bów. Nie było sekundy w której bym się nie śmiał. Wychodząc z Sowy płakałem ze śmiechu. Polecam każdemu kto ma trochę dystansu do siebie i świata. Rafał Pacześ i Banaś - czapki z głów Panowie.
Bartek 27.06.2016 19:36
Każdy fan stand up powinien zaliczyć ten występ obowiązkowo!
Wojtek 27.06.2016 17:49
fenomenalny występ! Banaś świetny dubbing i nie było wstydu przed Lopezem, Pacześ mistrzem Polski i Pomorza!
Janusz 27.06.2016 16:56
Rewelacja! Stand up to przyszłość! Kabarety do lamusa....
miki99 26.06.2016 22:04

Polecane