od 11.09.2026
Retrospekcja WAMA Film Festival Filmy krótkometrażowe
STYMULANTY & EMPATOGENY
Reżyseria: Mateusz Pacewicz
Prod. prod. Wajda Studio
Czas trwania: 25 minut
Antek (18 l.), ułożony i skryty nastolatek z bogatej rodziny, pod pretekstem kolejnej transakcji narkotykowej zaprasza do swojej willi handlarza narkotyków – Kubę (18 l.), w którym jest beznadziejnie zakochany. Antek nie wie jednak, że Kuba odwiedza go z misją, którą otrzymał od przełożonych: Ojca (47) i Brata (26). Dilerska rodzina podejrzewa, że Antek sprzedaje z zyskiem w swojej szkole kupowany od nich co tydzień mefedron, więc Kuba ma zbadać sytuację.
LUDZIE I RZECZY
Reżyseria: Damian Kosowski
Prod. (prod. Studio Munka – Stowarzyszenie Filmowców Polskich),
Czas trwania: 21 minuty
34-letnia Olena przyjeżdża z ośmioletnią córką Kirą i swoim przyjacielem Tymurem, aby odebrać wyniki badań DNA, potwierdzające, że jej zaginiony podczas wojny mąż Ilya nie żyje. Konfrontacja z ekshumowanymi ciałami ofiar rosyjskiej agresji zmusi ją do dokonania wyboru między teraźniejszością, a światem, który przeminął.
SHE CAT HIM
Reżyseria: Marta Chyła-Janicka
Prod. FUMI Studio
Czas trwania: 22 minut
Komediodramat ukazujący trzy historie z życia sfrustrowanego małżeństwa intelektualistów – Anny i Dawida. Film jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych z powodu ciętego humoru, który podkreśla niemoc i problemy emocjonalne bohaterów.
Retrospekcja WAMA Film Festival Filmy krótkometrażowe
Brak wydarzeń
Brak wydarzeń
1️⃣ Gdzie wystąpi Retrospekcja WAMA Film Festival Filmy krótkometrażowe?
W tym momencie nie ma żadnych planowanych wydarzeń.
2️⃣ W jakich obiektach wystąpi Retrospekcja WAMA Film Festival Filmy krótkometrażowe?
W tym momencie nie ma żadnych planowanych wydarzeń.
Recenzje i opinie: Retrospekcja WAMA Film Festival Filmy krótkometrażowe
Brak recenzji