kabaret

Roast Krzysztofa Skiby

kabaret

Roast Krzysztofa Skiby

Roast Krzysztofa Skiby - Bilety na kabaret

Roast Krzysztofa Skiby - Stand-Up No Limits na żywo 17 września w Multikinie Złote Tarasy!
Multikino wspólnie z agencją artystyczną BeKa Events w projekcie Stand Up No Limits zapraszają na Roast Krzysztofa Skiby. To bezprecedensowe wydarzenie odbędzie się 17 września o godzinie 20:00 w Multikinie Złote Tarasy.
Po raz kolejny polscy komicy będą szydzić z gwiazdy muzycznej. Tym razem na tronie podczas roastu usiądzie lider zespołu Big Cyc czyli Krzysztof Skiba! Będzie zabawnie i bez cenzury. Roast odbędzie się w ramach cyklu wydarzeń o nazwie "Stand-Up No Limits w Multikinie".

Roast to forma anty-benefisu gwiazdy. W Stanach Zjednoczonych ma kilkudziesięcioletnią tradycję (Roastowane tamtejsze gwiazdy to np. Charlie Sheen, Justin Bieber, Prezydent USA Barack Obama). Show również z sukcesem sprawdziło się w Polsce. To gatunek komedii scenicznej, polegający na wygłaszaniu monologu w kierunku zgromadzonych artystów i nawiązywaniu kontaktu z publicznością. W praktyce oznacza występ roastowanego (głównej gwiazdy) oraz zaproszonych gości. Monolog polega na wypowiedziach, często dość obraźliwych, odnoszących się do roastowanego i pozostałych uczestników anty-benefisu. Wszystko jednak w dobrym tonie z wzajemną sympatią. Celem roastu jest przede wszystkim w zabawny sposób podsumowanie działalności roastowanej gwiazdy oraz zbadanie dystansu do samego siebie, uczestników i widzów.

ARTYŚCI:
Roastmaster:
Bartek Korbel - Stand-up No Limits
Stand-Uperzy:
Michał Leja - Comedy Lab - Laboratorium komedii / Kraków
Olka Szczęśniak - Comedy Lab - Laboratorium komedii / Kraków
Bartosz Zalewski - Warszawa / Wrocław
Wojtek Pięta - Comedy Lab - Laboratorium komedii / Kraków
Karol Modzelewski - Bękarty Stand-upu - Warszawa
Łukasz LOTEK Lodkowski - Bękarty Stand-upu - Warszawa

Data: 17 września 2015
Start: 20:00
Lokalizacja: Multikino Złote Tarasy - sala nr 2.
Czas wydarzenia: ok. 150 min.
Sugerowany wiek widzów: 18+. Roast może zawierać niecenzuralne treści.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Roast Krzysztofa Skiby

Prowadzący do kitu. Brak jednej osoby która była w opisie imprezy. Występ był zaplanowany na 150 minut trwał niecałe 120. Sala nie klimatyzowana, gorąco jak cholera. Poziom gości bardzo przeciętny, monotematyczny.gdyby nie lotek była by 1 gwiazdka.
Były dobre momenty, ale też dużo sucharów czy wręcz niezręcznych sytuacji. Prowadzący nie nadaje się do swojej roli. Generalnie poniżej oczekiwań...
Wydazenie bylo na poczatku smieszne jednak potem bylo juz coraz gorzej Pani Ola uratowala koncowke. Uwazam ze zostalem wprowadzony w blad gdyz kupujac bilety mial byc min. Rafal Paczes uwazam ze ter roast byl bardzo slaby a wprowadzenie w blad powoduje ze przyjazd z gdanska do warszawy specjalnie na przedstawienie bylo bledem ....

Polecane z kategorii kabaret