kabaret

23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

kabaret

23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK - Bilety na kabaret

RYJEK to niezwykły festiwal kabaretowy, którego siłą jest jego formuła i zasady. Każdy kabaret zaproszony do udziału w Konkursie Głównym prezentuje tylko i wyłącznie premierowe skecze i piosenki.

To jedyny konkursowy festiwal kabaretowy, w którym udział biorą uznane grupy, mierząc się bezpośrednio z młodymi, tymi mniej znanymi. Nierzadko pojawiają się niespodzianki. Kabarety oceniają się wzajemnie po każdym zaprezentowanym skeczu w punktacji 0-5, mogą też trzy razy przyznać 10 punktów za skecz ich zdaniem wybitny.

Nagrodami są specjalne „Złote Koryta”. Jedno z tych Koryt przyznają właśnie same Kabarety, drugie Publiczność w oficjalnym głosowaniu, a trzecie Tajny Juror.

Istotą tego festiwalu jest nieustanna integracja kabaretów jak i publiczności. Najważniejszą sprawą jest chyba fakt, że na tym festiwalu nie wystarczy zdobyć serca publiczności, trzeba jeszcze zdobyć uznanie kolegów. No i Tajnego Jurora.

Przez 20 lat na Ryjku kabarety zmierzyły się z ponad 160 tematami na które powstało ponad 1300 premierowych skeczy i piosenek, przy czym muzyczne formy to około 15% repertuaru.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 23. Rybnicka Jesień Kabaretowa RYJEK

Świetny występ! Rewelacja, choć kilka skeczy i tekstów już znanych. Główny bohater - jedyny w swoim rodzaju - to dla niego tam byliśmy. Liczyliśmy, że będzie więcej gości.
Bardzo mi się podobało, rozrywka na wysokim poziomie.
Ogólnie świetna zabawa. Same nowe skecze. Stare kabarety nie zawiodły, nowi jeszcze mają się czego uczyć. Lepiej się ogląda na żywo niż w tv.
Super jedyny wcswoim rodzaju
Fajne afterparty po Ryjku, Gospodarz w formie, goście dopisali, nawet Maleńczuk nie politykował. Ogólnie bardzo udany wieczór.
Super przedstawienie!
Świetna zabawa, moc wrażeń. Kabarety super;) Lecz jeśli ktoś chodzi na występy na występy na żywo,co chwilę- to może się nudzić-tymi samymi komentarzami albo powtórzonym skeczem. Całe widowisko oceniam na dobrym pozimie z lekkim nieodsytem.
Wspaniali artyści świetna zabawa polecam RYJEK każdemu :)
super organizacja, aż szkoda, że nie trwało dłużej :)
Genialne!!!!Cudownie spędzony czas!!!!
Wspaniała zabawa. Świetna oprawa. Fenomenalny program
Praktycznie wszystkie skecze były mi już znane, lecz i tak bawiłam się tak dobrze, że nie zauważyłam kiedy upłynęły ponad dwie godziny. Piotr Bałtroczyk dał wspaniały, jak zawsze, popis swojej elokwencji i niepowtarzalnego stylu. Występy przyjaciół kabaretów Ani Mru Mru, Młodych Panów, czy gwiazdy stand-up w osobie Lotka, na równie wysokim poziomie. Miłą niespodzianką był występ Macieja Maleńczuka oraz Sławka Uniatowskiego. Było naprawdę cudownie. Klimat psuli jedynie panowie (chyba dźwiękowcy z TV POLSAT), którzy przez cały czas trwania występu beztrosko sobie chichotali i prowad, prowadzili rointensywne dysputy, skutecznie przeszkadzając widzom z około dziesięciu ostatnich rzędów siedzeń. Wstyd panowie!
bardzo fajnie
Było jak zawsze super!!!!!!!!
Świetna organizacja, wspaniali występujący. Impreza warta tych pieniędzy. Super! Za rok na pewno wrócę!
DOskonałą zabawa i atmosfera
Coś niesamowitego, śmialiśmy się z mężem do łez ! Napewno był to pierwszy raz na kabaretach ale nie ostatni 😊
Piotr super, Łukasz super !!, K.M.Panów ok. A.M. Mru słabo Całośc polecam
jestem bardzo zadowolona z obsługi w waszym serwisie. wszystko załatwia się tu w łatwy i prosty sposób, A do tego przed samym wydarzeniem przypominacie mi o nim sms😉😉 samo wydarzenie to również fantastyczne przeżycie. bardzo miło było spotkać się z gwiazdami z tv. serdecznie polecam ten serwis.
Super zabawa wykonawcy rewelacyjnie. Polecam świetny u błyskotliwy humor. REWELACJA
Było świetnie! Polecam!
bartoch 19.11.2018 16:25
BYŁO SUPER!!!
Super :)
Monika 19.11.2018 15:24
do zobaczenia za rok :)
BYŁO SUPER. RYLIŚMY ZE ŚMIECHU.
Koncert Laureatów był IMHO najsłabszą częścią Ryjka. Byłem na prawie całym oprócz oneryj show (nie żałuję) i mam porównanie. Laureaci wypadli lepiej na konkursie, a zaproszeni goście nie dorównali kabaretom konkursowym - Kryszak totalne nieporozumienie. Swoje dołożyła transmisja, w przyszłym roku finał sobie odpuszczę. Ryjek jako całość bardzo udany, cieszę że udało mi się kupić bilety. Polecam wszystkim.
W tym roku występy kabaretów na "Ryjku" były na wysokim poziomie. Uśmiałam się do łez.
Super,spora dawka śmiechu.3 godziny zleciały jak z bicza strzelił.
1 raz uczestniczyłem w ryjku 2018 to była wspaniała zabawa i bardzo się ciesze że mogłem brać udział w takiej spanialej imprezie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret