Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret Ryjek: Rybnicka Jesień Kabaretowa

26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA

kabaret Ryjek: Rybnicka Jesień Kabaretowa

26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA

26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

KONKURS GŁÓWNY – cz. II

Przed Wami członkowie kabaretów: Ani Mru Mru, Czesuaf, Chyba, Łowcy.B, Ciach, Jurki, Rewers, Zdolni i Skromni, A jak!, Zachodni, a także stand-uperzy i aktorzy, w zupełnie nowych, przygotowanych specjalnie na tegoroczny festiwal składach. Totalna mieszanka wybuchowa humoru, doświadczenia, różnych form i charakterów.

Oto oficjalny skład KONKURSU GŁÓWNEGO:

ZŁOTE KORYTO PUBLICZNOŚCI ODDAJEMY WALKOWEREM:
Tomasz Jachimek – stand up’er i artysta kabaretowy
Kamila Boruta – aktorka Teatru Rampa w Warszawie
Konrad Marszałek – aktor znany z „Miasto 44”, „Karol – człowiek, który został papieżem”, „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”
Kamila Połońska – aktorka Teatru Capitol w Warszawie
Jerzy Jan Połoński – reżyser, aktor, muzyk i artysta kabaretowy, dyrektor artystyczny Teatru Miejskiego w Gliwicach

KRUKI I WRONA:
Bartosz Gajda – stand up’er, ex Łowcy.B
Magdalena Furmanek – Kabaret A jak!
Andrzej Kozłowski – Zdolni i Skromni
Damian Lebieda – Kabaret Czwarta Fala
Jarosław Sobański – Kabaret Zachodni

TOMMISIE:
Tomasz Nowaczyk – Kabaret Czesuaf
Magda Gumulec – Kabaret Chyba
Michał MiMi Zenkner – stand up’er, ex Kabaret K2
Michał Pałubski – stand up’er, ex Formacja Chatelet

PROJEKT MANHATTAN ALBO GRZYBY:
Przemysław Sasza Żejmo – Kabaret Jurki
Małgorzata Czyżycka – Kabaret Ciach
Wojciech Kowalczyk – Kabaret Czesuaf
Marcin Wiśniewski – aktor, artysta, performer

BRUTALNE PIESZCZOTY:
Sławek Szczęch – Łowcy.B
Maciej Szczęch – Łowcy.B
Bartosz Góra – Łowcy.B
Marcin Wójcik – Ani Mru Mru
Michał Wójcik – Ani Mru Mru
Waldemar Wilkołek – Ani Mru Mru

PETY-PITY-POTY:
Janusz Rewers – Kabaret Rewers, ex Ciach
Urszula Zdanowicz-Łabiak – Kabaret Rewers
Andrzej Kłos – Kabaret Rewers, ex Kabaret Potem i Ciach
Sławomir Kaczmarek – Kabaret Rewers, ex EK, ex Made in China
Łukasz Błąd – Radio 357, ex Kaczka Pchnięta Nożem

Prowadzenie: Piotr Gumulec

KATEGORIE:

Żniwa
Synuś mamusi
Idealny numer na jak najbardziej zasłużone zero punktów

KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA

Prowadzenie: Wojciech Tremiszewski


Zawartość biletu SUPER VIP:
- poczęstunek & drink powitalny
- książka autorstwa artysty kabaretowego z autografem
- backstage pass
- pamiątkowy identyfikator

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

19.11.2022, 16:30 Klub Energetyka
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: 26.RYJEK Rybnicka Jesień Kabaretowa - KONKURS GŁÓWNY – cz. II oraz KONKURS O MELODYJNĄ NAGRODĘ IM. ARTURA

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret