Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

koncert

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ - Adam Szabat

koncert

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ - Adam Szabat

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ  - Adam Szabat - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ
Adam Szabat

śpiew: Adam Szabat
gitary: Waldemar Korzeniowski

zaprasza: Basia Stępniak-Wilk

Adam Szabat – wokalista, kompozytor, autor tekstów piosenek, pisarz, trener wokalny; zrzeszony w Stowarzyszeniu Autorów ZAiKS; członek Hrubieszowskiego Towarzystwa Muzycznego; współzałożyciel hrubieszowskiego Teatru Piosenki Młyn (towarzystwa twórców i wykonawców piosenki i prozy); laureat m.in. Lubelskiego Festiwalu Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Metamorfozy Sentymentalne”, Ogólnopolskiego Festiwalu Bardów „Ballada o...” w Chełmie, Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję „Łaźnia” w Radomiu, Festiwalu Polskiej Piosenki im. Kazimierza Grześkowiaka „Południca” w Chorzowie, Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej "YAPA" w Łodzi, Spotkań z Piosenka Autorską „Oranżeria” w Radzyniu Podlaskim, dwukrotny finalista Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA w Warszawie.
Adam Szabat to artysta obdarzony wyjątkowym ciepłym, mocnym i melodyjnym głosem. Nietuzinkowe umiejętności wokalne pozwalają mu na porywające i pełne ekspresji wykonania.
Ma na koncie trzy płyty z Teatrem Piosenki Młyn - CD Piosenki z Miasteczka H, CD Wysłuchajmy błazna, kiedy śpiewa, CD Na trzy, a także solowy album CD Adam Szabat – recital piosenek na żywo oraz płytę współautorską z Janem Kondrakiem CD Pieśni Kresów Naszych. We wrześniu 2022 roku ukazała się CD Usiądźmy przed drogą, zbiór najnowszych piosenek napisanych i śpiewanych przez Adama. Aranżacje utworów przygotował gitarzysta Waldemar Korzeniowski.
Teksty piosenek i artykuły autorstwa Adama Szabata są prezentowane w Roczniku Piosenka, wydawanym przez Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu. Ale że Adam jest także kompozytorem i niezwykłym interpretatorem, to właśnie koncertowe chwile z nim i jego pełnymi emocji pieśniami pozostają na długo w pamięci słuchaczy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ - Adam Szabat

Wspaniali artyści, przemiła prowadząca!
bmgk 25.11.2022 18:04
Super koncert
25.11.2022 10:13

PROMOCJA DNIA

-25%

Zabrze
07.12.2022 19:00

bilety od 69,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii koncert