kabaret

STAND UP COMEDY – Jasiek Borkowski i Krzysztof Jahns

kabaret

STAND UP COMEDY – Jasiek Borkowski i Krzysztof Jahns

STAND UP COMEDY – Jasiek Borkowski i Krzysztof Jahns - Bilety na kabaret

STAND UP COMEDY – Jasiek Borkowski i Krzysztof Jahns | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Po raz pierwszy w Kartuzach - STAND UP COMEDY - 120 minut dobrego humoru a następnie AFTER PARTY w Pubie "Pod Orłem"!

Myśleliście Państwo, że widzieliście już zabawny stand-up i że dobry humor już nie jest w stanie Państwa zaskoczyć? Nic bardziej mylnego!

Jasiek Borkowski i Krzysztof Jahns - każdy jest inny, każdy porusza inne tematy na swój sposób, ale łączy ich jedno – forma stand-upowa. Poniżej przedstawiamy kilka najważniejszych informacji o każdym z Panów.

„A NIE MÓWIŁEM”

Stand-up Krzysztofa Jahnsa poświęcony trudnej sztuce budowania relacji damsko-męskich. Dotyka spraw codziennych z perspektywy obojga płci, gdyż każdy kij ma dwa końce i trzeba nim sprawnie żonglować, by utrzymać się w siodle związku. Zbiór zabawnych historii, które gładko przeplatają się ze sobą tworząc godzinny program, pełen pikanterii i zaskakujących puent.

Czy Ewa świadomie zerwała jabłko? Czy zabijanie pająków to współczesne polowanie mężczyzn? Dlaczego łatwiej odbić przedszkole z rąk terrorystów, niż wygrać kłótnie z kobietą? Na te i wiele innych pytań odpowie Krzysztof Jahns w swoim programie „A nie mówiłem”.

Stand-up to komediowa forma artystyczna w postaci monologu przed publicznością.

W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

Nazwa stand-up pochodzi z Ameryki, gdzie, jeśli chodzi o popularność, stand-up zajmuje miejsce w Polsce należące do kabaretów. W Stanach istnieją specjalne kluby zaopatrzone w miejsca do siedzenia i stoliki oraz scenę. Podczas tzw. open mike prawie każdy może wejść na scenę i rozpocząć swój występ. Dzięki takiej formule ten gatunek jest niezwykle przyjazny dla początkujących artystów, bardzo łatwo jest tam zacząć.

Stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne.

Program przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Krzysztof Jahns - występował na antenie TVP 2 i TVP Rozrywka. Zwycięzca konkursu Warszawskiego Festiwalu Stand-up’u. Pomysłodawca i organizator Poznańskiego Festiwalu Stand-up'u, jak również założyciel najstarszej sceny stand-up'owej w Wielkopolsce. Ze swoim programem zawędrował parokrotnie przed więzienną publikę.

Jasiek Borkowski - jeden z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych polskich komików. Zaczął występować dzięki Stand-up Polska w 2010 roku, zdobywając w tym czasie uznanie i sympatię widzów, swoim zaskakującym i emocjonalnym stand-upem. Występował m.in. w Comedy Central Prezentuje, u Kuby Wojewódzkiego, w TVP 2 w programie "Tylko Dla Dorosłych" oraz na roastach Szymona Majewskiego i Tego Typa Mesa. Zwycięzca festiwalu WROCEK 2015. Jego przemyślenia i wnioski szokują jego samego co jest powodem jego... kolejnych wniosków i kolejnych przemyśleń.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane