kabaret

STAND-UP HYPE | Tomek Kołecki, Maks Padalak

kabaret

STAND-UP HYPE | Tomek Kołecki, Maks Padalak

STAND-UP HYPE | Tomek Kołecki, Maks Padalak - Bilety na kabaret

STAND-UP HYPE | Tomek Kołecki, Maks Padalak | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Agencja artystyczna Hype-Art / koncerty, stand-up, management zaprasza na wyśmienity wieczór STAND-UP. Wystąpią TOMEK KOŁECKI oraz MAKS PADALAK:


Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up, obecnie jeździ z pierwszy solowym programem o nazwie "Nie o różach, nie o bratkach". MAKS

Fragmenty poprzedniego programu:
https://www.youtube.com/watch?v=etzZsp6cjJY&t=71s
https://www.youtube.com/watch?v=UazNONHcAsc
https://www.youtube.com/watch?v=SiNFHsnnlGo&t=4s---

MAKS PADALAK - Jeden z najmłodszych komików w Polsce, od zawsze ciągnęło go do występowania na scenie. Po 3 latach grania w zespole, odnalazł swoje miejsce w Stand-upie. Miłośnik czarnego humoru, którego nie brakuje w jego żartach. Zaczynał na scenach poznańskich, a od pewnego czasu wyruszył dzielić się swoimi przemyśleniami po całej Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

było nieźle, ale chłopaki muszą jeszcze trochę potrenować aby dołączyć do grona najlepszych komików
stalker12 26.01.2018 08:29
Było uroczo!!! Tomek Kołecki wymiata, a Maks Padalak jest spoko!
Joanna 24.01.2018 22:48

Polecane