kabaret

STAND UP KOLEKTYW: GUMULEC, KRZAK, WILKOSZ

kabaret

STAND UP KOLEKTYW: GUMULEC, KRZAK, WILKOSZ

STAND UP KOLEKTYW: GUMULEC, KRZAK, WILKOSZ - Bilety na kabaret

STAND UP KOLEKTYW: GUMULEC, KRZAK, WILKOSZ | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Trzech komików - Piotr Guma Gumulec, Kuba Krzak i Krzysztof Wilkosz - znanych z Kabaretu Chyba oraz grupy impro Narwani z Kontekstu tym razem w wersji solo! Stand up na ostro, bez tabu, a wciąż inteligentnie i bardzo śmiesznie. Zobaczcie ich w akcji! Potrójna dawka śmiechu!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

występ rewelacyjny i w bardzo fajnej scenerii i atmosferze oby więcej takich występów
Chłopaki jak zwykle genialni :)
Bardzo fajnie w nietypowym miejscu. Dużo pozytywnej energii.Czekam na rozwój tej formy. Kuuuba dał czadu. Ale Krzychu i Guma też na plus.
Solidny występ, wykraczający ponad poziom typowego stand-upu obserwacyjnego. Co do poszczególnych komików: 1) Piotr "Guma" Gumulec: humor obserwacyjny, solidny, ale bez rewelacji (choć on ma jeszcze dodaną perspektywę kogoś, kto prowadził kiedyś program na Polsacie, przez co czasem jest rozpoznawany) bardziej mnie śmieszyły jego interakcje z publicznością i hecklerami. Najlepszy żart: ten o babi klozetowej i znajomości języków. 2) Krzysztof Wilkosz: chyba najlepszy tego wieczoru, całkiem spoko anegdoty. Solidne udawanie akcentów i dobry bit o hinduskiej knajpie. 3) Jacek Krzak: też anegdoty, dobry bit o tym, jak dorastał blisko szkoły specjalnej, gdzie uczyli jego rodzice.
Weil Deshalb 12.05.2019 19:25
Rewelacyjny klimat i atmosfera w bardzo nietypowym miejscu. Świetny kontakt z publiką i fantastyczny materiał :)

Polecane