Scena Zaułek Marek Majewski | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

kabaret

Scena Zaułek Marek Majewski

kabaret

Scena Zaułek Marek Majewski

Scena Zaułek Marek Majewski - Bilety na kabaret

W sobotę 23 września 2017 r. wieczór ze Sceną ZAUŁEK Wojtka "Ciepłego" Gęsickiego w Centrum Kultury w Łomianakch upłynie pod znakiem satyry. Naszym Gościem będzie bowiem

MAREK MAJEWSKI

Autor i kompozytor, śpiewający poeta i satyryk, felietonista i szantymen. Scenarzysta i reżyser licznych programów estradowych, telewizyjnych i radiowych. Laureat miedzy innymi Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Autorskiej, Festiwalu Dobrego Humoru, Spotkań „SMAK”, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Warszawskiej Giełdy Piosenki. W dorobku autorskim ma m. in. płyty „Piosenki dziecinne” i „Czasy lewej kasy”, płytę żeglarską „Szantyryk szantymentalny” oraz kasetę wideo „Latający teatrzyk U`Lotka” z autorskim programem kabaretowym.

Znany z łamów tygodnika „WPROST”, gdzie stworzył nową formę felietonu w formie fraszki, a ostatnio z tygodnika „Newsweek”.

Autor (wspólnie z Marcinem Wolskim) wszystkich politycznych szopek telewizyjnych i radiowych w wolnej Polsce po 1989 roku, w tym także Szopki "Teraz Wyspa" 2004/2005, która została nagrodzona w Gdańsku.

Autor wielu piosenek, wierszy i bajek dla dzieci, drukowanych kiedyś w „Świerszczyku”, a obecnie między innymi w podręcznikach szkolnych. W telewizyjnej „Ciuchci” stworzył postać Pana Poety.

Od siedemnastu lat współpracuje z kabaretami „Pod Egidą” i „Sześćdziesiąt minut na godzinę”.

Prowadzi także własną stałą scenę kabaretową w Warszawie pod nazwą: „Kabaretowa Scena Przyjaciół Marka Majewskiego”, skupiającą najlepszych polskich artystów kabaretu, teatru i estrady.

Jako autor i reżyser występował m. in. w USA, Kanadzie, Australii, a także w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Belgii, Holandii, Szwecji, Włoszech i w Izraelu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Pomysł na organizowanie cyklicznych spotkań z zaproszonymi artystami bardzo dobry. Pierwsza impreza udana. Artystom udało się rozbawić i zachęcić publiczność do wspóludziału w koncercie.

Polecane