kabaret

Siesta w Drodze - Miroca Paris Band. Koncert pod patronatem Marcina Kydryńskiego

kabaret

Siesta w Drodze - Miroca Paris Band. Koncert pod patronatem Marcina Kydryńskiego

Siesta w Drodze - Miroca Paris Band. Koncert pod patronatem Marcina Kydryńskiego - Bilety na kabaret

Założeniem Siesty w Drodze jest prezentacja na żywo artystów znanych z niedzielnych audycji Pora Siesty oraz z bestsellerowych kompilacji Siesta . Prowadzącym oraz dyrektorem artystycznym Siesty w Drodze jest Marcin Kydryński, który także współtworzy Siesta Festival w Gdańsku. Jak sam przyznaje: „zaczęliśmy w okolicach święta zakochanych, w lutym 2012, by następnie spotykać się co kilka tygodni i doprowadzić rokrocznie do szczęśliwej kulminacji na Siesta Festivalu u progu maja i dalej grać aż do końca roku. Z nadzieją, że te koncerty, jak ich radiowa starsza siostra, na trwałe wpiszą się w życiorys setek, jeśli nie tysięcy ludzi. Będę zaszczycony mogąc objąć artystyczne przywództwo przedsięwzięcia i przyjmując rolę prowadzącego każdy z wieczorów.”

Artyści występujący w Sieście w Drodze są szeroko promowani w cotygodniowej autorskiej audycji Pora Siesty Marcina Kydryńskiego w Radiu Nowy Świat, dzięki czemu cały projekt uzyskuje unikatowy charakter i szeroki wydźwięk medialny.

Miroca Paris Band
„Gdziekolwiek ucho przyłożysz – jeśli to muzyka kabowerdyjska – usłyszysz, czy raczej „poczujesz” Mirokę. To jego instrumenty perkusyjne odpowiadają za ten zmysłowy, świetlisty, błogo kołyszący puls. Kto miał szczęście być kiedykolwiek na koncercie wielkiej Cesarii – pamięta szczupłego wirtuoza o rozwichrzonej fryzurze, który był sercem całego zespołu. Gdy zabrakło Mistrzyni – objechał cały świat wielokrotnie, w tym także siestowe festiwale i koncerty z Sarą Tavares, z Nancy Vieirą czy słynnym wujem Tito Parisem. Zagrał na setkach płyt, nim zdecydował się wydać własną, D’Alma. Nie porzucając perkusji sięgnął też, jak w dzieciństwie na wyspach, po gitarę – swój pierwszy instrument. Zaczął pisać i śpiewać piosenki. I tu nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji: usłyszała go Madonna. Zachwycona energią Miroki zaprosiła go do swoich nagrań a potem na trasę koncertową po wszystkich kontynentach. Nie tylko wsparł zespół megagwiazdy, ale też z własnym projektem przez osiem miesięcy otwierał jej koncerty“

M.Kydryński.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Siesta w Drodze - Miroca Paris Band. Koncert pod patronatem Marcina Kydryńskiego

Dobrze się bawiliśmy. Czekamy na następne wydarzenia.
Super
Wspaniały koncert i świetna zabawa!!
świetny koncert, rewelacyjna muzyka, niesamowita atmosfera
Rewelacja, świetny koncert, świetna muzyka, super zabawa
Rewelacyjny koncert.
Kontakt z żywą muzyką to jest to. Nareszcie. Koncert mocno energetyczny. Dziękuję!
Cudowny koncert, cudowny klimat, wielka energia!!!
Świetna zabawa, dobra atmosfera i oczywiście genialnie zagrany i zaśpiewany koncert
Sjestowa fanka 30.06.2021 13:32
Świetny koncert, wspaniała atmosfera, doskonali muzycy !
Bardzo udany koncert, świetna atmosfera stworzona przez zespół
Koncert wspaniale energetyczny I pozytywny. Nawet mój chłopak, który nie słucha tego typu muzyki był zachwycony.
Bardzo udany koncert!
Rewelacyjny koncert. Polecam
Rewelacja. Świetna muzyka, doskonałe wykonanie i tzw. pozytywna energia. Czuło się, że ta ekipa dobrze się bawi...
wspaniała atmosfera, którą umiejętnie stworzył Miroca Paris z Zespołem. Ładna, dość kameralna sala. Dobra słyszalność i widoczność.
Letnia lekka muzyka . Wakacyjna atmosfera
Co napisać, żeby było wiadomo, że był to koncert jak plaster na - oby - mijający czas? Najlepszy, energetyczny, pozytywny koncert z niepowtarzalnym bandem! Mam wrażenie, że w ich żyłach płynie muzyka, bo każdy instrument pisał swoją wciągającą historię. Do tego trzeba dodać osobowości Miroci, Jessici i pozostałych tak hojnie dzielących się swoją miłością do kabowerdyjskiej muzyki z nami, że już wiem, że zaczęły się wakacje. Przyjemność posłuchania ciekawych, lekkich myśli Marcina Kydryńskiego to kolejny atut tego czasu spędzonego na koncercie w ramach Siesty w drodze. Koniecznie trzeba ten zjawiskowy koncert powtórzyć, może na świeżym powietrzu? Z leżakami na trawie i przestrzenią do tańca? Bo wczoraj nie trzeba było wielkich słów, by poderwać nas do tańca:) Czekam na następny taaki koncert.
Super zabawa
Kapitalnie!
Wspaniały koncert. Wspaniały artysta . Jestem zachwycona , zrelaksowana , wypełniona optymizmem i i pozytywną energią .🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤️
Doskonały koncert, muzyka energetyzująca oddaje doskonale klimat Wysp Zielonego Przylądka.
Wspaniały występ!

Polecane z kategorii kabaret