kabaret

Stand-Up Inferno//Wolańczyk//Kwiatkowski//ekipa Jazda Stand-Up

kabaret

Stand-Up Inferno//Wolańczyk//Kwiatkowski//ekipa Jazda Stand-Up

Stand-Up Inferno//Wolańczyk//Kwiatkowski//ekipa Jazda Stand-Up - Bilety na kabaret

Stand-Up Inferno//Wolańczyk//Kwiatkowski//ekipa Jazda Stand-Up | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

STAND-UPOWE ZAKOŃCZENIE MARCA :D!!! Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na występ, podczas którego wady istoty wszechrzeczy z ostatnich 2000 lat wyśmieje i obróci w proch CZTERECH wyjątkowych komików! Dlaczego aż czterech? Bo gospodarz sceny ma urodziny, więc zaszalejmy B-)
Oto finałowa ekipa miesiąca!
TOMASZ KWIATKOWSKI: Antymidas. Czego nie dotknie, zamienia się w proch i pył. Oswojony z przegrywaniem. Daj mu dowolną dyscyplinę, a w ciągu pół godziny osiągnie w niej wszystko co najgorsze. Wiecznie zdenerwowany, nigdy nie zadowolony. Wciela w życie swój plan doskonały: nigdy, przenigdy nie mieć planów.
(przypadkiem i od niechcenia wygrał konkurs na najlepszego komika w programie TVP "Tylko dla dorosłych")
JAN WOLAŃCZYK: jedyny w Polsce jąkający się stand-uper. Komik, który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Współlider grupy "Wrocławski Stand-up". Zajmuje się Stand-upem od dwóch lat, jeżdżąc po Polsce i opowiadając o tym, jak jego jąkanie wpływa na życie. Przedstawia autentyczne sytuacje ze swojego rodzinnego domu, z którymi napewno się utożsamicie! Możecie się spodziewać, że będzie długo dochodził ........... do jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez z czego największa to bitwa "Stand-Up War" która zgromadziła 22 komików z całej Polski.

CZAREK SIKORA: młody stand-uper z Gdańska, współzałożyciel grupy Jazda Stand-Up. Bardzo błyskotliwy, inteligentny,
szybki, śmieszny. Ten opis to jego marzenie. tak chciałby, by ludzie o nim mówili. A jaki jest naprawdę? Sprawdź sam i przyjdź
na jego występ. Skarg jeszcze nie było.

KUBA DĄBROWSKI- drugi z reprezentantów Jazda Stand-Up. Nieszczęścia chodzą parami. Na scenie ma swój własny styl, który mało kto rozumie, ale za to nikt nie docenia. Sam prezydent powiedział o nim kiedyś: "Nie znam człowieka." Finalista 3 edycji Antrakt Stand-Up Festiwal.

Całość poprowadzi jubilat, Maciej Brudzewski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Zabawa przednia! Poziom komików naprawdę wysoki :) Polecamy wszystkim! Janek Wolańczyk rządzi!! Kwiatek miażdży! :D

Polecane