kabaret

Stand-up Comedy - Special Bartosza Zalewskiego "Wrocałwska Permiera"

kabaret

Stand-up Comedy - Special Bartosza Zalewskiego "Wrocałwska Permiera"

Stand-up Comedy - Special Bartosza Zalewskiego "Wrocałwska Permiera" - Bilety na kabaret

Stand-up Comedy - Special Bartosza Zalewskiego "Wrocałwska Permiera" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Przez ostatnie 4,5 roku opowiada żarty ze sceny. Ktoś go prosił? Nie, ale nikt mu nie zabronił. Okazało się, na przekór psychologom, że znajduje zrozumienie u ludzi. Zmontował ekipę "Wrocławski Stand-up", występował w całej Polsce i skręcił kolano wchodząc na scenę. Ciągle mu było mało.
Dlatego złożył program, który dał mu DRUGIE (tak, tak) miejsce na Festiwalu Wrocek, brak awansu do dalszej grupy w Polskiej Lidze Stand-upu i sporadyczne wiadomości pełne wyrzutów od rodziny w jeden, godzinny blok. Nazwany jest "Wrocałwska Permiera", tylko po to by ciężko się to wymawiało i graficy chcieli poprawiać bez większego powodu. Teraz przed Wami, w Warszawie, po raz pierwszy w całości.

Szykujcie się na brudne żarty o seksie. Brudne żarty o przemocy fizycznej. Brudne żarty o "Modzie na Sukces". Brudne żarty o brudnych żartach. Wszystko opatrzone historiami prawdziwymi i zmyślonymi, opowiedziane z werwą i swadą, te słowa znaczą dokładnie to samo, ale trudno, już przeczytałeś i co zrobisz?
Stand-up świadomy własnej ułomności, świadomością zaburzoną i zachwianą. Ale bez przesady, bez pretensjonalnych wtrętów."

Bartosz Zalewski
Zartosz Balewski
Człowiek Jaszczur

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Ogólnie ciekawie, dosyć śmieszne. Chociaż na minus prawie 15 minutowe spóźnienie.

Polecane