kabaret

Stand-up Klub Fraktal - Reszela&Wojciech&Laksa

kabaret

Stand-up Klub Fraktal - Reszela&Wojciech&Laksa

Stand-up Klub Fraktal - Reszela&Wojciech&Laksa - Bilety na kabaret

Stand-up Klub Fraktal - Reszela&Wojciech&Laksa | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Moc pozytywnej energii i niezapomnianych wrażeń już 28.09 o 21:00, gwarantujemy... uśmiech i dawkę humoru na następnych kilka tygodni

Paweł Reszela - to jeden z najstarszych stand-uperów w Polsce. W sensie stażu, bo z twarzy jeszcze nie taki stary. Od 2008 występuje solowo, w 2011 roku został Kabaretowym Mistrzem Świata, a jeszcze później był w HBO i Polsacie i w ogóle jest tak piękny, jak i uzdolniony.

Patryk Laksa urodzony w 1995 roku, pacyfista poruszający się w stylu zbliżonym do nordic walking. Od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe. Wychowany na Łowcach.B i Mumio oraz hawerflokach. W 2008 roku zadebiutował na deskach katowickiego teatru Korez wraz z kabaretem Drzewo A Gada, którego członkiem jest po dziś dzień. Kabaret nauczył go dystansu do siebie samego i świata. Dlatego też dziś nie boi się go nieustannie przesuwać (chodzi o ten dystans). Preferuje mądry żart, jednak gdyby wszystkie chwyty nie były dozwolone, nie było by mowy o dystansie. Miał również okazję zadebiutować na dużym ekranie w filmie pt.”Gejsza” w reżyserii Radosława Markiewicza. Może pochwalić się wyjątkową nie umiejętnością śpiewania. Jest fanem muzyki irlandzkiej, dobrej literatury i Stinga. Mówi o sobie, że jest wiecznym maturzystą, a dlaczego? o tym “face to face”.

Gospodarz imprezy Marcin Zbigniew Wojciech - Pan, którego przedstawiać nie trzeba :) Człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Kwintesencja określenia: "pozytywny wariat." Żywioł sceniczny i znana w całej Polsce dusza towarzystwa. Komik, kabareciarz, stand-up'er. Występuje na scenie od 10 lat, a od 2 lat nie był u fryzjera. Jest członkiem grupy POLIŻ STAND-UP, STAND-UP Kraków oraz Kabaretu 44-200. Pracował w RMF FM.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane