Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

kabaret

Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak

kabaret

Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak

Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak - kabaret

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

MICHAŁ KUTEK – Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Człowiek o prawniczej przeszłości i raczej bez jakiejś jaskrawej przyszłości. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Mistrz rozmów z publicznością - jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. "Luźna gaducha". Na Youtube dostępne są także jego programy, "Kryzys wieku młodego" i "Nowe rozdanie" oraz "Już dobrze".

ROMAN KOSTELECKI - najprzystojniejszy oraz najśmieszniejszy komik z Ukrainy. W swojej krótkiej dwuletniej karierze już zdążył zahaczyć o 2 sezony Comedy Club. Jako że jest w naszym kraju od niedawna ma dużo śmiesznych uwag, którymi chętnie się podzieli.

KAMIL KOZIEŁ – człowiek-wulkan, wulkan drzemiący. Może i nie doczekacie się erupcji ze strony Kamila, ale na pewno oczaruje Was swoim podejściem do świata, niekonwencjonalnymi spostrzeżeniami, a także umiejętnością zachowania stoickiego spokoju w nawet najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach.

KAROL URBANIAK- od gimnazjum mówili na niego Uśmiech. Od tej pory niewiele sie zmieniło. Pierwszy raz na scenie pojawił się bo nie było biletów na wystep znanego komika. Lubi improwizowac i gadać z publicznością. Wedlug opinii jest to raczej casualowy stand-up. Dlaczego go nie widzieliscie w telewizji przekonacie się o tym w 5 minut.

Prowadzenie:
KAMIL MALESZYK - reprezentuje niezręczny styl przyprawiony dozą bardzo suchych żartów. Określenia creepy i cringe są jak najbardziej oddają, to co chce nam przekazać ten początkujący komik.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak


Jak działają recenzje?
Występ mi się podobał, wiadomo to testy, nie wszystko było trafione, a komicy mieli utrudnione zadanie przez heklera, ale i tak dali radę. Uwielbiam Kutka i jego haryzme, choć ciagle mówi o niskiej samoocenie :)
Miśka 29.09.2022 22:29
Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak
Warszawa, 28.09.2022
Club Fair Play
Brak artysty zapowiedzianego w wydarzeniu
wielebny-jurek 29.09.2022 08:42
Stand-up testy: Michał Kutek, Kamil Kozieł, Roman Kostelecki, Karol Urbaniak
Warszawa, 28.09.2022
Club Fair Play

Polecane z kategorii kabaret