kabaret

Stanisław Tym

kabaret

Stanisław Tym

Stanisław Tym - Bilety na kabaret

Gustaw Holoubek powiedział o nim, że jest wysłannikiem Pana Boga. Krystyna Janda za nim szaleje. A Wojciech Młynarski chwali go za to, że od lat udowadnia, iż satyra może być jednocześnie mądra i śmieszna. Pod tymi opiniami podpisałaby się zapewne większość Polaków. A w Polsce nie ma człowieka, który nie znałby Stanisława Tyma. Bo on jak mało kto potrafi wyśmiać niedoskonałą rzeczywistość i sprawić, by oddychało się trochę lżej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Świetny występ. Niezmiennie podziwiam.
super!!!! było bardzo wzruszające i poruszające. chodzimy (2 pokolenia) na coroczne prezentacje Mistrza, Geniusza, Giganta od dawna - początki w latach 70-tych w Teatrze Powszechnym i zawsze było warto, gdyż spectrum oglądania i prezentacji życia bieżącego jest niezwykłe. mamy nadzieję na kolejne spotkanie w niedługim czasie. fartu Mistrzowi życzymy, bo na Titanicu zdrowych i bogatych multum było.....
Na występ składał się zestaw kilku piosenek (chyba w całości mocno leciwych, z czasów młodości Pana S.Tyma), kilka starych żartów (w wyśmienitej oprawie ww., co zdecydowanie dodało im polotu), kilka niedomówień, napomknień i odniesień do współczesnej sceny politycznej - różnej jakości (dostało się głównie obozowi rządzącemu), co tłumaczę jednak wiekiem Artysty. Zapewne wystawiłbym ocenę wyższą (4), bardziej zresztą w hołdzie całości dokonań Artysty, ale niezwykle ubodło mnie kabaretowe odśpiewanie Roty. Moim zdaniem - nawet schlebiając gustom być może sporej części widzów - i tak nie uchodzi.
Pan Tym jak zawsze w wyśmienitej formie. Super występ.
Wspanialy wieczor. Pan Stanislaw w swietnej formie
Nie ma wystarczającej liczby gwiazdek do zaznaczenia, by opisać poziom tego spotkania z Panem Tymem. Intelekt, dowcip i kultura - Panie Stanisławie, dziękuję za to niecodzienne spotkanie. I doznanie🌹
świetny występ, rozrywka na wysokim poziomie, polecam
Mistrz!
Szacunek plus podziw dla Pana Tyma ,dziękujemy i 200 lat zyczymy
Jestem fanką Stanisława Tyma, więc było miło go zobaczyć i posłuchać, ale bywałam na bardziej zabawnych jego występach.
Super wieczór, super przeżycie. Stanisław Tym to jednak klasa. Organizacja imprezy wzorowa. Do zobaczenia wkrótce.
Krzysztof Kubski 09.01.2018 18:45
Wspaniały występ!!! Wielki szacun Panie Stanisławie!!!
Rewelacyjny występ! Pan Tym to wybitna postać, bardzo się cieszę, ze mogłam doświadczyć Jego geniuszu na żywo!
Jak dobrze, że jeszcze istnieje rozrywka na dobrym poziomie. Dziękujemy Panie Stanisławie.
Inteligentny, cięty humor i niesamowite zaangażowanie artysty, żywej legendy polskiej sceny satyrycznej, zapewniły blisko 2,5 godziny fantastycznie spędzonego wieczoru. Świetny występ!
Stanisław Tym ciągle w formie! Szacunek i uznanie oraz dużo zdrowia i sił.
Znakomity występ. Trudno sobie lepszy wyobrazić.
Fantastyczny wieczór, Pan Tym pełen pozytywnej energii, humor na najwyższym poziomie, inteligentny żart - bardzo potrzebne i ożywcze przeżycie. Polecam!
Duży szacunek dla występujących, zwłaszcza Pana Tyma. Niesamowita energia i ciągle ten sam "MIŚ" - w głosie. Jestem pod dużym wrażeniem wigoru i mocy, bądź co bądź, 80-latka. Zazdroszczę, ja tego nie dożyję. Rewers też ok oczywiście, ale mimo wszystko byłam tam dla Tyma.
Anka BCK Braniewo 26.11.2017 21:23
Polecam. Do śmiechu i do głębokich przemyśleń o znów żywym PRL-u , o zwykłej ludzkiej głupocie. Podane językiem pięknym, giętkim. Wielopiętrowe żarty, smieszno-gorzkie. Ginący gatunek zwierzecia scenicznego w świecie Kabaretonów.
Pan Tym dał fantastyczny występ.Krzesła twarde i nie wygodne.
Rewelacja, zarówno organizacja jak i atmosfera. Pan Stanisław rozbawił publiczność do łez .
Występ Pana Stanisława Tyma wspaniały,pełen inteligentnego humoru.Spędziliśmy bardzo miły wieczór.Serdecznie polecam.
Tym jest Tym! Najwyższa półka, świetna zabawa. Gratulacje i dużo zdrowia dla p. Stanisława. Odebrał owacje na stojąco.
wielki szacunek i sympatia dla Pan Stanisława! Czas spędzony z humorem, zadumą i inteligentnym człowiekiem
REWELACJA!!! Panie Stanisławie, wypada tylko pogratulować formy. Moim skromnym zdaniem, wielki Lopek nie miał racji - wcale nie zmarnował się Pan na estradzie, choć kto wie, jakim byłby Pan inżynierem ;-) Ten wypad do Kuźni był prezentem na Dzień Matki dla mojej cudownej mamy, którą niełatwo rozśmieszyć. Przecierałam oczy ze zdumienia, bo śmiała się do rozpuku od początku do końca występu. Bezcenne doświadczenie, więc dziękuję z całego serca!
Od lat lekturę "Polityki" rozpoczynam zawsze od Pana felietonu. Napawa mnie on zawsze optymizmem i w taki nastrój wprowadził mnie Pan swoim występem w Kuźni Kulturalnej. Jestem pod ogromnym wrażeniem witalności, poczucia humoru na najwyższym poziomie. Z wyrazami szacunku, Magdalena Bierca
Magdalena Bierca 01.06.2017 21:17
Wspaniały p. Tym!
Mistrz nadal w dobrej formie.
Spędziliśmy wspaniały wieczór. Proszę podziekować Panu Stanisłowi i pozdrowić go gorąco od wiernych fanów. O bardzo wysokim poziomie programu artystycznego myśle, że nie muszę wspominać. Mimo bolącej nogi, Mistrz jak zawsze był w wyśmienitej formie, dał nam idelanie wyważoną dawkę wrażeń, wzruszeń i humoru. Czego można chcieć więcej do szczęścia? Kawałek szczęścią, kawałek gliku.... I już jest dobrze. i już po krzyku. Nie wszystko dolar, nie wszysko funt... Grunt trochę szczęścia bo szczęście to grunt!!! To właśnie mieliśmy wczoraj :-). Dodam jeszcze, że serwis restauracyjny współgrał z wysokim poziomem przedstawienia.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane