kabaret

Strzegomski Piknik Kabaretowy

kabaret

Strzegomski Piknik Kabaretowy

Strzegomski Piknik Kabaretowy - Bilety na kabaret

Strzegomski Piknik Kabaretowy - Na to wypełnione po brzegi uśmiechem wydarzenie zapraszamy 26 czerwca o godzinie 18:00 na Stadion miejski OSiR gdzie na scenie wystąpią:

Piotr Bałtroczyk - to znany kabareciarz i konferansjer. Swoistą sztukę słowa, pełną humoru i bardzo dobrego gustu opanował w sposób perfekcyjny. To jak postrzega świat wokół siebie jest ciekawie - zabawne, to jak go potem ubiera w słowa jest perfekcyjną żonglerką wyrazów, daleką od banałów czy naciąganych dowcipów. Prowadził i prowadzi niemal wszystko, w tym samochody i motocykle. Wystąpił w kilkuset programach telewizyjnych jako prowadzący lub wykonawca. Prowadził setki imprez estradowych i łatwiej wymienia te, których nie prowadził, niż odwrotnie.

oraz

Kabaret Nowaki - to młoda, zdolna i wybitnie energetyczna trójka zielonogórskich artystów. Ich talent i kreatywna praca przynoszą rezultaty w postaci wypełnionych po brzegi sal i śmiejącej się widowni, która polubiła ich charakterystyczną ekspresję i oryginalny sposób poruszania tematyki obyczajowej. W skład kabaretu wchodzą Adrianna Borek – kobieta, potrafiąca wcielić się w każdą postać, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg – pełni energii, którą zarażają widownię.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Strzegomski Piknik Kabaretowy

Wspaniale spędzony wieczór, dużo śmiechu, mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie kolejny piknik kabaretowy w równie wybornej obsadzie😆
Piknik , super . Mało ludzi , ale to powód słabej promocji lokalnie.
Piotr Bałtroczyk zjadł całe widowisko! Świetnie się uśmialiśmy! Dziękujemy
Wspaniała impreza

Polecane z kategorii kabaret