kabaret

Wybitnie Nieznani & Joanna Kołaczkowska - Teatr Impro!

kabaret

Wybitnie Nieznani & Joanna Kołaczkowska - Teatr Impro!

Wybitnie Nieznani & Joanna Kołaczkowska - Teatr Impro! - Bilety na kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Teatr Impro: Wybitnie Nieznani & Joanna Kołaczkowska - Publiczność rządzi!

IMPRO to nowa forma teatralno-kabaretowa w 100% improwizowana znana już na całym świecie i uwielbiana przez publiczność. To spotkania, w których widz jest niejako reżyserem i drugim aktorem, bierze czynny udział w sztuce, a nawet jest po części jej twórcą. To właśnie sugestie WIDZA decydują o przebiegu wieczoru czyli innymi słowy u nas PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI !!!

Śmiech do łez, zaskakujące pomysły, abstrakcyjne poczucie humoru, błyskotliwe puenty i nieprzewidywalne zwroty akcji – to wszystko na życzenie widza!

W spektaklach „Wybitnie Nieznanych” nie ma ani scenariusza ani reżysera, a aktorzy spełnią najbardziej kreatywne i karkołomne zadania od widowni! W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widowni przewija się cały repertuar tworzonych ad hoc komicznych scen. Show PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI w wykonaniu „Wybitnie Nieznanych” to wybuchowa mieszanka inteligentnego humoru, piosenek i teatru.

„Wybitnie Nieznani” to grupa aktorów i komików znanych wcześniej z grupy teatralnej AB OVO, którzy na swoje spektakle zapraszają różne znane osoby polskiej sceny! W Kuźni Kulturalnej rzecz niezwykle rzadka, bo „Wybitnie Nieznani” na wspólny występ improwizowany zaprosili Joannę Kołaczkowską z Kabaretu Hrabi!

Zapraszamy na ten niezapomniany wieczór!!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

08.06.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Wybitnie Nieznani & Joanna Kołaczkowska - Teatr Impro!

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret