kabaret

Manewry 2019

kabaret

Manewry 2019

Manewry 2019 - Bilety na kabaret

Manewry Kabaretowe to wieczory artystyczne,podczas których najpopularniejsze zespoły kabaretowe prezentują swoje najnowsze programy. W tegorocznej edycji Manewrów nowodworską publiczność bawić będą: Grupa MoCarta, kabaret Czesuaw i Kabaret Zachodni.

Całość poprowadzi satyryk **Tomasz Jachimek.
Karty Wstępu w cenie 60 zł do nabycia w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury i za pośrednictwem platformy BILETYNA.pl

Karty Wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i na Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty.
Zakupiona Karta Wstępu nie podlega zwrotowi.**

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Manewry 2019

Bardzo podobała się nam (mnie i mojej żonie) Grupa MoCarta. Kabarety miały "dowcipne niektóre dowcipy".
Super zabawa ! Szczerze polecam !
Występy pierwsza klasa. Ogromny szacunek dla Grupy Mozarta za wirtuozerię połączoną z zabawą i ilość pomysłów. Kabarety Czesuaf i Zachodni pokazały się z rewelacyjnej strony. Jeśli tak wyglądają wieczory kabaretowe chciałabym częściej. Pozdrawiam wszystkich występujących z p. Tomaszem włącznie!
Skecze powinny być prezentowane na zmianę przez poszczególne zespoły a nie jak było jednym ciągiem. Konieczna jest przerwa w koncercie. Trzy godziny bez pauzy to za dużo.
Bardzo się podobały.
Sama impreza tzn. program przedstawiony przez kabarety był OK, chociaż już repertuar znany z TV. Co do organizacji. Samo wejście sprawne, wyjście trochę gorzej, po pewnym czasie otworzono drugie drzwi. Nie wiem po co rezerwacja miejsc skoro na krzesłach w większości ich nie było. Układ sali inny niż na planie rezerwacyjnym. Każdy siadał gdzie chciał więc według czasu przybycia. Można było mieć rezerwacje w pierwszym rzędzie w środku a wylądować w ostatnim gdzieś z boku. Jednym słowem lipa organizacyjna NOSIRr-u. Całe szczęście obyło się bez kłótni.

Polecane z kategorii kabaret