koncert

LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

koncert

LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni - Bilety na koncert

Miło jest nam ogłosić, że we współpracy z @RadioNowyŚwiat, które zaczyna nadawać już 10 lipca, zapraszamy na koncert inaugurujący letnią trasę koncertową LIMBOSKI & SOSNOWSKI w konwencji "double bill".
Koncert odbędzie się w sobotę 11 lipca na Letniej Scenie na Dziedzińcu Starego Klasztoru
Bluesowe rytmy, zaskakujące zwroty akcji i czarny humor będą ich stałymi towarzyszami w letniej eskapadzie po koncertowej ziemi jałowej. Spotkają się z publicznością gniewną i głodną muzyki i niczym dawni Trubadurzy przyniosą jej długo oczekiwane ukojenie.

Historia jest taka, że Limboski z Sosnowskim w środku postpandemicznej wielkiej smuty nagrali kawałek, który w magiczny sposób wpisuje się panujące nastroje. Co jeszcze dziwniejsze, biorąc pod uwagę twórczość i styl obydwu panów – w „Odmrożonych” pojawia się nadzieja!
„Nie planowaliśmy takich rzeczy, ale może podświadomie chcieliśmy po prostu dać sobie i ludziom odrobinę radości w tym dziwnym czasie. Nie wiem jak to się wszystko skończy, ale myślę, że zawsze warto zachować nadzieję na pozytywny zwrot wypadków. Myślę też, że w nas samych jako ludziach tkwią zasoby magicznych mocy, które często budzą się w trudnych momentach. „Odmrożeni” są z tego źródła mocy właśnie.” Michał Limboski

Do piosenki powstał uroczy klip powstały z nadesłanych przez fanów filmików, na których robią wszystko to, czego nie mogli robić podczas kwarantanny, czyli jeżdżą na rowerze, biegają po lesie, tańczą, pływają i rzucają maseczkami. https://youtu.be/7xkqkVzUHrE

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje LIMBOSKI & SOSNOWSKI - Odmrożeni

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert