Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

10. Jubileuszowy Bal Charytatywny

koncert

10. Jubileuszowy Bal Charytatywny

10. Jubileuszowy Bal Charytatywny - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

ZAPRASZAMY na 10 jubileuszowy BAL CHARYTATYWNY, który odbędzie się 26 listopada 2016 roku w Żuławskim Ośrodku Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. W zeszłym roku udało nam się zebrać 24 tys. na rzecz Oli chorej na glejaka wielopostaciowego i Monice, której zakupiliśmy wózek inwalidzki.

Zagrają dla Państwa zespół PARADOKS,LECIMY oraz gwiazda muzyki disco - zespól SKANER

W tym roku, chcielibyśmy pomóc także dwóm osobom:
Czteroletniej Izuni Popielarz, u której wiosną tego roku zdiagnozowano Neuroblastoma stopnia IV z przerzutami do kości i szpiku. Izunia jest już po całym cyklu chemii i czeka na kolejne wskazania. Czeka ją jeszcze długie leczenie, ale też z szansą na wyzdrowienie. Iza ma też marzenie: zamarzyła sobie różowy domek (wielkości pokoju) w ich rodzinnym ogrodzie obok boiska Janka - jej brata. Iza chce zapraszać swoje koleżanki z przedszkola do jej różowego domku, razem z nimi bawić się i gotować. Marzeniem Izy jest powrót ze szpitala do jej nowego, różowego domku w ogrodzie.
oraz
Aleksandra Wrońska, podopieczna Fundacji FORANI - 23 – letnia Ola, jeszcze nie tak dawno cieszyła się pełnią zdrowia i żyła z całych sił – skończyła studia, pracowała, chciała także pomagać ludziom jako technik farmacji. W dniu 7 stycznia 2016 roku Ola cudem przeżyła wypadek samochodowy. Stan Oli jest ciężki. Doznała urazu głowy, stłuczenia płuc oraz licznych złamań: szczęki, żeber, łopatki, kości udowej. Niestety w następstwie urazu głowy pojawiły się napady padaczkowe.
Ola wypowiada tylko pojedyncze słowa. Jest żywiona pozajelitowo. Ma niedowład czterokończynowy i przykurcze kończyn dolnych. Czeka ją operacja wydłużenia ścięgien i kilka tygodni w gipsie, po zdjęciu którego konieczna będzie intensywna rehabilitacja

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 10. Jubileuszowy Bal Charytatywny

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert