koncert 10 Tenorów

10 tenorów na Dzień Kobiet

koncert 10 Tenorów

10 tenorów na Dzień Kobiet

10 tenorów na Dzień Kobiet - Bilety na koncert

Ten koncert ,to światowy projekt,w którym obok polskich tenorów,wystąpi znakomita orkiestra oraz artyści Teatru Operetki kijowskiej.

Utalentowani śpiewacy z perfekcja,pasją i radością zaprezentują różnorodny repertuar ,od wielkich światowych hitów popowych i rockowych,przez przepiękne brzmiące pieśni ludowe, aż po wielkie szlagiery światowej operetki .

Oprócz znakomitej muzyki i talentu śpiewaków,artyści maja znakomity kontakt z publicznością,która bawią i rozbawiają od pierwszej minuty koncertu ,aż do jego końca.

W przerwie dla wszystkich gości lampka szampana.

Zapowiada się więc wielka gratka i uczta duchowa dla Pań oraz wszystkich melomanów,na najwyższym poziomie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: 10 tenorów na Dzień Kobiet

Koncert wyśmienity. Polecam.
Ja 09.03.2020 18:34
NAJLEPSI Z NAJLEPSZYCH!!! Po raz 10 - ty oczarowali mnie swoimi głosami, perfekcją , talentem, kunsztem i wykonaniem każdego utworu . Fenomenalni ! Każdy głosi inny: razem czy osobno brzmią rewelacyjnie : S. Hurets, I.Korenivski, D.Foszczanka. ZACHWYCAJĄCY NA KAŻDYM koncercie : p. B.Kuczyk , M. Ruta i M. Niewiadomski - nie ma takich słów aby opisać jakie wywołują emocje - są DOSKONALI !! Czuje niedosyt - to impuls by wybrać się po raz kolejny ... bez względu na to w jakim mieście koncertują. Za tą '' muzyczną ucztę '' 10 WSPANIAŁYM - pięknie dziękuję .
JOANNA 09.03.2020 12:09
Fantastyczny występ
Koncert wspaniały, niezapomniane chwile, cudowne przeżycie, naprawdę naprawdę godny polecenia, na wspomnienie łezka się kręci. 10 tenorów, polecam bardzo. Moja ocena to 6 .

Polecane z kategorii koncert