Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

10 Years Pin Up Candy

koncert

10 Years Pin Up Candy

10 Years Pin Up Candy - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

10 YEARS Pin Up Candy
od pin-up girl do Królowej Burleski

30 listopada zapraszamy Was na świętowanie dziesięciu lat twórczości Pin Up Candy - Królowej Polskiej Burleski. Tego dnia nie zabraknie wspomnień i podsumowań artystycznych etapów jej życia.
Na scenie będziemy gościć niezwykłych artystów, których miała okazję spotkać na swojej drodze. Muzycy, piosenkarze i oczywiście burleskowe koleżanki...

Na scenie zobaczycie m.in.
CNE - hip-hop
Red Juliette - burleska
Bunny de Lish - burleska
Marcelinę Kopyt - wokal
Kim Lee - drag queen
Miss Mistress -burleska

pełna lista artystów zostanie ogłoszona wkrótce.

Start wieczoru 20:00

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 10 Years Pin Up Candy

Występy super, ale słabe przygotowanie sali przed imprezą, dużo zamieszania, nie każdy miał gdzie siedzieć, godzina opóźnienia
Zuzia 01.12.2019 20:02
Fantastyczne show! Uwielbiam burleskę i na pewno będę na innych występach Pin Up Candy i jej koleżanek. Natomiast niska ocena za organizację. Lokal absolutnie nie nadaje się na tego typu show - mało miejsca, brak stolików, a więc mniejsza sprzedaż i konsumpcja alkoholu i przekąsek, a przede wszystkim za niska scena, nie było dokładnie widać performerek oraz obsługa też pozostawia bardzo wiele do życzenia - Pan sadzający publiczność zupełnie nie przygotowany do tej roli, miotający się po całej sali. Pan był bez okularów, nie widział co jest na biletach, więc ich nie sprawdzał. Mam wrażenie, że gdybym powiedziała, że mam bilet VIP, to by mi uwierzył na słowo. Dziki tłum przy barze a jeden barman, który dawał z siebie wszystko i robił co mógł. Pokończyło się nawet piwo i woda. Będę jednak szukać tego typu imprez w innych lokalach.
annauvb 01.12.2019 12:15
Bawiliśmy się wybornie w iście burleskowym tonie. Para prowadzących w tym oczywiście Jubilatka fantastycznie intrygowali publiczność . Ta z każda kolejna minutą oddawała się z przyjemnością klimatowi przedstawienia i nawet pewne kłopoty lokalowe już nie były tak istotne .
Alejandro 01.12.2019 09:58

Polecane z kategorii koncert