koncert

2. Muzyczna Kolacja z koncertem Tymona Tymańskiego

koncert

2. Muzyczna Kolacja z koncertem Tymona Tymańskiego

2. Muzyczna Kolacja z koncertem Tymona Tymańskiego - Bilety na koncert

Bardzo popularny, wzorowany na styl chicagowski projekt Boho- Muzyczna Kolacja- zaprasza na drugą edycję!

Podczas wieczoru podamy do ustawionych wokół sceny stołów przystawkę, danie główne oraz wino- do wyboru również menu wegetariańskie.

Gwiazdą wieczoru będzie Tymon Tymański, który połączy dla Państwa w swoim programie zalety koncertu i stand-upu.

***TYMON TYMAŃSKI ONE MAN SHOW to solowy, koncertowy projekt Tymona Tymańskiego.

Przed laty Tymański zapowiadał, że nagra trzy płyty z prześmiewczymi piosenkami, których tematyką są m.in. miłość, moralność, przemijanie, Bóg, Szatan, UFO, bigos i polski szołbiznes.

W piosenkach tych można doszukać się dalekich wpływów liryki Jeremiego Przybory, Wojciecha Młynarskiego tudzież Franka Zappy oraz Jello Biafry, ale w gruncie rzeczy jest to twórczość charakterystycznie "tymańska" (która doczekała się nawet kilku prac magisterskich).

Pierwszą z rzeczonych płyt był wydany w 1998 roku "P.O.L.O.V.I.R.U.S.", grupy KURY, drugą zaś soundtrack do kapitalnego filmu Wojciecha Smarzowskiego pt. "Wesele" zespołu Tymon & The Transistors. W czerwcu b.r. ukazał się wreszcie długo wyczekiwany, przedostatni i aż podwójny album pociesznych Tranzystorów: ścieźka dźwiękowa do głośnego filmu "Polskie gówno".

Mając świadomość, że publiczność będzie się domagała wykonania znanych i lubianych piosenek z kultowej płyty Kur oraz obu charyzmatycznych filmów, Tymon postanowił przygotować ok. 30 piosenek z trzech sowizdrzalskich płyt w formie songwritersko-didżejskiej. Na scenie Tymański śpiewa, stepuje oraz prowadzi fristajlowo-standupową konferansjerkę, równocześnie posługując się swymi trzema gibsonami i laptopem. W ramach bisów, których z reguły nie ma końca, artysta wykonuje również utwory ze swoich innych płyt.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 2. Muzyczna Kolacja z koncertem Tymona Tymańskiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert