koncert
2 Szymocicka Gala Disco Polo

koncert

2 Szymocicka Gala Disco Polo

 
2 Szymocicka Gala Disco Polo - Bilety na koncert

2 Szymocicka Gala Disco Polo | Bilety na koncert

Szymocicka Gala Disco Polo to wyjątkowo ekscytująca propozycja dla fanów muzyki tanecznej. Już 21 czerwca 2019 na terenie Ośrodka Aquabrax Szymocice odbędzie się druga edycja muzycznego show. Kup bilet i weź udział w niesamowitym koncercie! 

Podczas festiwalu wystąpią:
BOYS polski boysband, zdobywca 6 platynowych płyt i 2 złotych. Od prawie 30 lat grają i wciąż zaskakują swoimi przebojami, nikt z nas nie wyobraża sobie zabawy bez utwory „Jesteś Szalona”

WEEKEND na swoim koncie mają niezliczona liczbę koncertów oraz kilka płyt, zespól powstał w 2000 roku, a ich przełomowy moment to wszystkim znany singiel „Ona tańczy dla mnie” którego klip znalazł się na liście TOP 100 kanału youtube.

YOUPITER to nowy zespołu, który zadebiutował na rynku disco polo. Zespół został stworzony przez Piotreka Bogdał. Formacja zadebiutowała utworem pt. "Maleńka", który wywołał spore zainteresowanie wśród fanów muzyki disco polo.

MILANO polski zespół muzyczny będący przedstawicielem nurtu polskiej muzyki tanecznej (disco polo) W połowie lat 90. XX wieku był to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Znany z takich hitów jak „o Tobie kochana” , „BaraBara bara” czy jeden z nowszych” Serce nie sługa”

Start - godz 18:00

To tutaj powstanie ogromna scena, a na niej wystąpią najpopularniejsze gwiazdy muzyki disco polo, zabierając swoich fanów w kolorową podróż po beztroskich rytmach gatunku.
Start imprezy o godzinie 18. Na scenie wśród laserów pojawią się absolutnie największe gwiazdy tego gatunku muzyki! Boys, weekend, Youpiter i Milano Rozgrzeją atmosferę do granic możliwości! Po Gali Dyskoteka.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń

 

Recenzje

Brak recenzji

Polecane