koncert

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie.

koncert

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie.

24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie. - Bilety na koncert

Finał 24 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Artystycznej OFPA'2020.

Wieczór rozpocznie się minirecitalem Laureatki 23 OFPA, Natalii Skorupki, natomiast gwiazdą wieczoru będzie Anna Wyszkoni wraz z zespołem.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa”. Pochodzący z niej utwór „Nie chcę Cię obchodzić” zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: „Oszukać los”, „Mimochodem” i „Zanim to powiem”. Album uzyskał status platynowej płyty.
Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy „Pan i Pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich przeboje: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „W całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Najnowszy utwór Ani „Księżyc nad Juratą” był jednym z przebojów lata 2019.
Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Organizator: Organizator: Fundacja PGE Energia Ciepła, Rybnik, ul. Podmiejska 43

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 24.OFPA 2020. Finał Konkursu Krajowego oraz koncert Anny Wyszkoni akustycznie.

Finał konkursu fascynujący, czuć emocje, różnorodność, jak co roku cieszy różnorodność. Niestety martwiły mnie puste miejsca na widowni - nie mieściło mi się w głowie jak to. Niestety wyjaśniło się później, na koncercie Ani Wyszkoni sala była już pełna. Pomimo, że lubię Anię, smutne jest to, iż ktoś kupił bilet na OFPA, a zainteresowany był tylko późniejszym (bardzo dobrym zresztą) koncertem.
Było super, świetnie, rewelacyjnie. Byłam już na kilku koncertach Ani i jak zawsze daje z siebie maximum. Jak dla mnie jest artystką kompletną. Uwielbiam ją! Polecam!!!
Extra koncert, polecam
Świetna impreza. Obydwa koncerty były niesamowite.W pierwszej części utalentowani młodzi ludzie, w drugiej części Ania Wyszkoni i kwintesencja kobiecości: delikatność, zmysłowość i energia.
Impreza super. Tylko miałem nieprzyjemną sytuację, gdyż zakupiono bilety były zdublowane. Gdy przybyłem na salę moje miejsca były zajęte. Było więcej takich sytuacji.
Finał konkursu na wysokim poziomie... natomiast występ Anii Wyszkoni... Kosmiczny
Koncert pełen emocji, dużo wrażeń. Bardzo pozytywnie.
Bardzo dobrze zorganizowana impreza. Piękny koncert Ani Wyszkoni!
Fantastyczny koncert!
Piękny, klimatyczny koncert. Niezwykła atmosfera.

Polecane z kategorii koncert