koncert

4 Szmery

koncert

4 Szmery

4 Szmery - Bilety na koncert

Gatunek: rock and roll
Członkowie zespołu:
Andrzej Tabor - dr
Grzegorz "Gabi" Gruca - gb
Sierściu - voc
Jacek Szwed - g
Arkadiusz Kluczewski - g

Działająca od 20 lat i pochodząca z Bochni formacja "4szmery", znana dotąd z wykonywania coverów legendarnego AC/DC, wydała swój pierwszy, w pełni autorski album. Płyta zatytułowana "Roll",zawiera 10 kompozycji, będących wypadkową fascynacji poszczególnych członków zespołu. Materiał został zarejestrowany na przełomie 2018 i 2019 roku.
Pochodzący z płyty singiel "Profil", dotarł do pierwszego miejsca "Turbo -top" Antyradia i utrzymywał się na liście przez 36 notowań.
Koncert w naszym ukochanym "Lesie" będzie jednym z pierwszych promujących naszą nową płytę!!!
Zapraszamy !!!!!

Naszym Gościem specjalnym na tym koncercie będzie grupa naszych Przyjaciół z "Diapositive" .
O sobie Piszą tak :
Jesteśmy pięciorgiem przyjaciół, których połączyła pasja do muzyki i od grudnia 2014 roku tworzymy zgrany band, piszemy piosenki i gramy koncerty. Od pierwszej wspólnej próby rozpoczęliśmy pracę nad autorskim repertuarem. Nasza muzyka to rock, rock'n'roll z elementami bluesa, a teksty o historiach zwykłych ludzi, życiu, przypadkowych sytuacjach, myślach, stop-klatkach, snach, marzeniach i pragnieniach nie tylko naszych, ale też zasłyszanych gdzieś w ciągu dnia...
Po roku przygotowań, od 2016 wkroczyliśmy na krakowskie i śląskie sceny. W 2017 wydaliśmy mini album (EPka) zawierająca 7 utworów - projekt zrealizowaliśmy dzięki akcji crowdfundingowej. Nasze poczynania śledzą i opisują dziennikarze muzyczni (Top guitar, Twój blues, Muzyczne horyzonty, Brzoza muzyczna), jak również wzięliśmy udział w audycji Jacka Kurka w RadioEm. W 2018 roku mieliśmy przyjemność wystąpić na Bluesowej Barbórce w chorzowskiej Sztygarce, co skutkowało zaproszeniem na festiwal Lauba 2019. Mięliśmy również przyjemność wystąpić na małej scenie 39 Rawa Blues Festival w katowickim Spodku. Obecnie kończymy prace nad długogrającym krążkiem oraz singlem „Give me a ride” promującym nowy album.

A tak grają :
https://www.youtube.com/watch?v=0gT3l14ubfA
https://web.facebook.com/zespol.szmery/
http://4szmery.pl/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 4 Szmery

Mocny rockowy koncert Chłopaki dali w siebie wszystko miło zaskoczył również saport
Super jak zawsze
Kawał dobrej muzyki. Kolejny raz dobra zabawa.
Kapitalny koncert we wspaniałym Klubie, super zabawa, gorąco polecam
Koncert odbył się na małej scenie, było super.
Swietna muzyka i klub 💪👍🤘
Świetny koncert. Kawał dobrego rocka, swojski, kameralny klimat lokalu. Polecam. Oprócz 2 godzinowej obsuwy warto było czekać.
Świetny, energetyczny koncert - jak zawsze w wykonaniu 4 Szmerów! Klasyka AC DC plus utwory z płyty "Roll" poruszyły całą publiczność :D A Fraktal jak zawsze dał radę - klimatyczny klub.

Polecane z kategorii koncert