koncert

5. Euro Chamber Music Festival | Leszek Możdżer & Lars Danielsson

koncert

5. Euro Chamber Music Festival | Leszek Możdżer & Lars Danielsson

5. Euro Chamber Music Festival | Leszek Możdżer & Lars Danielsson - Bilety na koncert

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 5. Euro Chamber Music Festival | Leszek Możdżer & Lars Danielsson

Wspaniały koncert we wspaniałym miejscu. Negatywów brak.
prosimy o więcej takich koncertów! prosimy też by ogranizatorzy czy osoby robiące zdjęcia postarały się następnym razem nie przeszkadzać w oglądaniu koncertu ;)
Świetni muzycy, wspaniałe otoczenie...UCZTA!
Wspaniały koncert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*****
Niezwykłe miejsce, niezwykli artyści, niecodzienne wrażenia artystyczne. Czy mury sacralnej budowli to dobre miejsce na jazz?...Okazuje się,że najlepsze. Doskonała muzyka, wymaga doskonałej oprawy akustycznej, scenerii i oświetlenia. Talent obu muzyków doskonale współgrał z talentem architektów budowli, w której jazz przejmował swobodnie całą przestrzeń dźwięku. Wspaniały koncert dla koneserów muzyki. Mój najlepszy koncert w tym roku, zdecydowanie za krótki. Gratulacje dla organizatorów. Pozazdrościć takiej sali koncertowej.
MM Choreograf 14.07.2016 14:29
Wspaniały koncert!
Koncert wspaniały, cieszę się, że udało mi sie kupic bilety.
Niepowtarzalne doznania muzyczne.
Genialni ludzie, genialna muza!! prawdziwa uczta duchowa!!! I w dodatku w najlepszym akustycznie miejscu jakie można sobie wyobrazić!! Dziękuję :-)
Sławenty 12.07.2016 07:59
genialny koncert, zreszta jak zawsze w wykonaniu tych dwóch panów
I liked the simple algorithm of booking and ticketing . Thank you for your prompt reply to all questions by e-mail . Thanks to the organizers of the concert. A wonderful concert in the church Św. Jana. Excellent acoustics and amazing mixture of ancient architecture and modern music performed by virtuosos such as the Leszek Możdżer and Lars Danielsson.
Rewelacja, oboje niesamowicie utalentowani i rozumieją się bez słów, podążając za sobą w improwizacjach
Fenomenalny koncert. Niezwykli Artyści przez duże "A". Otwarci i sympatyczni, z którymi miałem okazję chwilę porozmawiać zarówno przed jak i po koncercie. Niesamowity wieczór. Wielkie podziękowania dla organizatorów oraz specjalne podziękowania dla Leszka Możdżera i Larsa Danielssona za miłe spotkanie przed koncertem.
Cudowny koncert w pięknym wnętrzu!!! Wspaniała akustyka!!! Niezapomniane chwile!!!
Jesteśmy pod wrażeniem.Talent wirtuozerii, delikatność brzmienia a zarazem zdecydowanie dźwięków fortepianu w pięknym harmonijnym dialogu z wiolonczelą i kontrabasem w akustyce XIV w. kościoła, dużego i pustego, subtelne oświetlenie i plastyczna dynamika kompozycji dała poczucie głębi i nieograniczonej przestrzeni - jakby namiastkę innego wymiaru egzystencji. Dziękujemy. Brawo!
Klasa światowa muzyków i kompozytorów. Słuchając można było odpłynąć na chwilę od rzeczywistości. A jak nieźle Panowie się bawili!
Było cudownie !Jedynie mogłoby być trochę więcej miejsca między rzędami
Wspaniały wieczór,cudowny koncert.Czekam na kolejne spotkanie z tymi niezwykłymi muzykami.Dziękuję.
organizacja najlepsza, artyści najwybitniejsi - koncert wyjątkowy
koncert rewelacyjny, prawdziwa uczta dla duszy, i do tego w przepieknym miejscu.
Niesamowity koncert. Leszek najlepszy jak zwykle!
Piękny koncert, piękne wnętrze Św. Jana
Wyśmienity koncert. Bardzo dziekuję.
Zawsze fantastyczni....zgrani..wsłuchani w siebie
Kolejny Wspaniały występ Leszka. Lars równie profesjonalny. Artyści najwyższej próby.
Dryzylla 11.07.2016 17:48
Recepta na znaczącą zwyżkę poziomu energii: piękny lipcowy wieczór, klimatyczne wnętrze dawnego kościoła, wypełnione podobnie czującymi, spragnionymi kontaktu z żywą muzyką osobami ? i teraz najistotniejsze składniki eliksiru: dwójka fantastycznych, wrażliwych artystów, pozostających ze sobą w niezwykłej koherencji, jak jedna muzyczna dusza w dwóch ciałach. Aha, jeszcze fortepian w stroju 432 Hz ? to wyjątkowy i unikalny komponent. Ta mieszanka krąży w żyłach jak monoatomowe złoto? Po zażyciu mogą wystąpić momenty odrealnienia, uczucie wzniesienia świadomości jakieś 3 do 4 metrów ponad widownię oraz przyjemne ciepło na wysokości czakry serca. W przypadku objawów przedawkowania pomaga nocny spacer na bosaka po kałużach. Równowaga i uziemienie musi być. Dziękuję z to fascynujące spotkanie z Muzyką!
Anna eM. 11.07.2016 17:47
Świetny koncert
Bardzo dobry koncert w pięknym miejscu.
ola.jakubus@wp.pl 11.07.2016 17:33
Genialny koncer!
koncert super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii koncert