Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

6. Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt - koncert charytatywny i aukcja

koncert

6. Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt - koncert charytatywny i aukcja

6. Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt - koncert charytatywny i aukcja - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt

To już szósta edycja charytatywnego koncertu i towarzyszącej mu aukcji dzieł sztuki, z których cały dochód przeznaczany jest na rzecz potrzebujących zwierząt. Tym razem na scenie zaśpiewają również Panowie!

- Przez 5 lat byłyśmy konsekwentne - podkreśla Natalia Grosiak z zespołu Mikromusic, inicjatorka akcji. - To była od początku „dziewczyńska”, przez dziewczyny wymyślona i zrealizowana. Ale chcemy iść do przodu i z roku na rok rozwijać formułę koncertu. Dlatego tym razem do udziału zaprosiłyśmy również panów!

6. koncert i aukcja „Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt” odbędzie się w środę 5 kwietnia o godzinie 20.00 w Starym Klasztorze przy ul. Purkyniego 1.

Zaśpiewają:

Natalia Grosiak,
Magda Pasierska
Alicja Janosz
Marta Kołodziejczyk
Natalia Lubrano
Ania Niełacna
i Adrianna Styrcz

Towarzyszyć im będą – po raz pierwszy – wokaliści Endy Yden i Tomek Leszczyński.

Oprawę muzyczną zapewni zespół w składzie Łukasz Damrych, Łukasz Sobolak, Monter, Olaf Węgier i Paweł Stachowiak.
Atrakcją wieczoru będzie repertuar koncertu. Muzycy postanowili oddać hołd zmarłemu w 2016 roku Prince'owi i to jego piosenki uslyszymy na scenie.

Jak zawsze zapraszamy do licytacji prac, z których większość została przygotowana specjalnie na naszą aukcję. W tym roku na aukcji wezma udział malarki, graficzki, fotografki i szklarki: Patrycja Dubiel, Paulina Mager, Magda Podsiadły, Marta Dutka, Lenka Kubica, Olga Kamińska, Urszula Łączna, Agnieszka Nyklasz, Anna Kloza-Rozwadowska i Katarzyna Roman.

Cały dochód z koncertu i towarzyszącej mu aukcji dzieł sztuki zostanie tradycyjnie przekazany organizacjom, których statutowym celem działalności jest ochrona zwierząt: Fundacji 2+4, Ekostraży i Stowarzyszeniu Otwarte Klatki. Stoiska informacyjne tych organizacji będzie można odwiedzać w czasie koncertu w dolnej, restauracyjnej sali Starego Klasztoru.

Koncert i aukcję poprowadzą niezastąpieni Monika Jaworska z Radia RAM oraz Radek Bielecki z kabaretu Neonówka.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1341461329252923/

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 6. Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt - koncert charytatywny i aukcja

Bardzo dobry koncert. Przygotowany fachowo i z szacunkiem dla publiczności. Pirnce, którego od zawsze ogromnie lubię i cenie, świetnie zagrany. Bardzo dobry klimat i na estradzie, i na widowni. A przede wszystkim, cel! Dziękuję Organizatorom, Wykonawcom, Prowadzącemu, Przedstawicielom organizacji i stowarzyszeń, Osobom zgromadzonym na widowni za chęć działania i czynienia dobra. Na koncert przyszłam z grupą w przedziale wiekowym 16 - 52 i wszystkim się podobało. Świadczy to o wielkości i uniwersalności przedsięwzięcia. Dziękuję. W przyszłym roku na pewno dopiszemy.
13.04.2017 22:45
6. Panny z dobrych domów na rzecz bezdomnych zwierząt - koncert charytatywny i aukcja
Wrocław, 05.04.2017
Stary Klasztor - Sala Gotycka

Polecane z kategorii koncert