Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

8 lat w Tybecie

koncert

8 lat w Tybecie

8 lat w Tybecie - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Krzysztof Skiba powiedział o nas:
„To co zobaczyłem, to jest wszystko czego oczekuję od rocka. Czad, energia, przesłanie i bardzo dobre teksty. Wreszcie w rocku o coś chodzi.” – Rock Time 2015, Opole.

Zwycięzcy ogólnopolskiego plebiscytu Nasze Miasto Gra i uczestnicy Festiwalu LUXFEST 2014 w Poznaniu. Zwycięzcy eliminacji regionalnych do Jarocin Rytmy Młodych 2015, a także zdobywcy licznych wyróżnień dla autora tekstów Dominika Witoszka. To tylko część tego co już zdążyliśmy osiągnąć. To nas nakręca i chcemy więcej!

W 2013 roku wydaliśmy własnym sumptem debiutancką EPkę „Na zesłaniu”, która składała się 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut.Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych zajmując czołowe pozycje. Na swoim koncie mamy około 100 koncertów, głównie na scenach Polski południowej.

O sobie:
Jesteśmy młodymi, ale świadomymi naszego otoczenia muzykami. Tematyka i metaforyka naszej twórczości utrzymana jest głównie w przeplatających i przenikających się wzajemnie problematykach sfery wojennej i miłosnej. Są to tematy aktualne w każdym miejscu i w każdym czasie, dlatego na tych polach – zawierających szeroką i uniwersalną symbolikę – staramy się przekazywać wszystko, co mamy do powiedzenia nie robiąc tego jednak wprost, ale zostawiając słuchaczom przestrzeń do własnego zrozumienia i interpretacji w odniesieniu do własnych doświadczeń, które dla każdego są odmienne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 8 lat w Tybecie

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert