Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

koncert

8 lat w Tybecie

koncert

8 lat w Tybecie

8 lat w Tybecie - koncert

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Krzysztof Skiba powiedział o nas:
„To co zobaczyłem, to jest wszystko czego oczekuję od rocka. Czad, energia, przesłanie i bardzo dobre teksty. Wreszcie w rocku o coś chodzi.” – Rock Time 2015, Opole.

Zwycięzcy ogólnopolskiego plebiscytu Nasze Miasto Gra i uczestnicy Festiwalu LUXFEST 2014 w Poznaniu. Zwycięzcy eliminacji regionalnych do Jarocin Rytmy Młodych 2015, a także zdobywcy licznych wyróżnień dla autora tekstów Dominika Witoszka. To tylko część tego co już zdążyliśmy osiągnąć. To nas nakręca i chcemy więcej!

W 2013 roku wydaliśmy własnym sumptem debiutancką EPkę „Na zesłaniu”, która składała się 6 utworów o łącznej długości ponad 35 minut.Tytułowy utwór można było jeszcze przed premierą albumu usłyszeć kilkakrotnie na antenie Radiowej Trójki, został także odnotowany w listach przebojów mniejszych, niezależnych rozgłośni radiowych zajmując czołowe pozycje. Na swoim koncie mamy około 100 koncertów, głównie na scenach Polski południowej.

O sobie:
Jesteśmy młodymi, ale świadomymi naszego otoczenia muzykami. Tematyka i metaforyka naszej twórczości utrzymana jest głównie w przeplatających i przenikających się wzajemnie problematykach sfery wojennej i miłosnej. Są to tematy aktualne w każdym miejscu i w każdym czasie, dlatego na tych polach – zawierających szeroką i uniwersalną symbolikę – staramy się przekazywać wszystko, co mamy do powiedzenia nie robiąc tego jednak wprost, ale zostawiając słuchaczom przestrzeń do własnego zrozumienia i interpretacji w odniesieniu do własnych doświadczeń, które dla każdego są odmienne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: 8 lat w Tybecie


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert