Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

85. urodziny Ernesta Brylla

koncert

85. urodziny Ernesta Brylla

85. urodziny Ernesta Brylla - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

SZANOWNI PAŃSTWO, W DNIU WYDARZENIA BĘDĄ DOSTĘPNE BILETY W KASIE SDK W ILOŚĆI 15 SZTUK

Koncert urodzinowy Ernesta Brylla, jednego z najwybitniejszych polskich poetów współczesnych. 1 marca 2020 roku poeta kończy 85 lat. Uroczystość będzie miała charakter wieczoru autorskiego, niezwykle naturalnego i spontanicznego. Na scenie pojawi się sam poeta, który jest wytrawnym mówcą i gawędziarzem. Jego wiersze będzie czytał wybitny aktor Andrzej Ferenc, a piosenki zaśpiewają Tadeusz Woźniak z małżonką Jolantą Majchrzak, Joanna Lewandowska, Marcin Styczeń oraz Marta Zalewska.

Artystom będzie towarzyszył zespół muzyczny w składzie:
Tomasz Pfeiffer (gitara),
Kornel Jasiński (gitara basowa),
Adam Szuraj (perkusja).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: 85. urodziny Ernesta Brylla

Są takie momenty w naszym życiu, kiedy czujemy się dobrze. Takim wieczorem były "85 urodziny Ernesta Brylla"- rodzinne, sympatyczne, z popiersiem, ale bez patosu... Z ogromnym, pysznym tortem oraz niezwykle skromną i ciepłą "Madonną od Popaprańców" częstującą gości kanapeczkami i "ślimaczkami". Każdy miał możliwość uściskać Mistrza i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie :) Przy wyjątkowych ludziach sami czujemy się wyjątkowi...
Anna G. 05.03.2020 12:08
Bardzo ciekawy koncert urodzinowy Ernesta Brylla. Świetne prowadzenie Marcina Stycznia i dowcipne wypowiedzi Ernesta Brylla. Artyści - artyście. Głębokie wiersze obok dowcipnych. Piękna interpretacja wierszy w wykonaniu Marcina Stycznia i jego zespołu. Trochę za mało utworów Brylla w wykonaniu Marcina Stycznia.
Weronika 02.03.2020 18:01

Polecane z kategorii koncert