Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

A wiosna i tak wróci…

koncert

A wiosna i tak wróci…

A wiosna i tak wróci… - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Wstęp wolny, rezerwacja miejsc online (liczba miejsc ograniczona). Koncert transmitowany na profilu Facebook i kanale YouTube DK KADR
Opłata serwisowa za zakup biletu ONLINE 1 zł.

Danuta Błażejczyk debiutowała w Opolu piosenką „Taki cud i miód” Włodzimierz Korcza i Wojciecha Młynarskiego. W tym roku świętuje 35 -lecie pracy artystycznej. Z tej okazji jubileuszu przygotowana jest także premierowa płyta, na której znajdą się nowe, napisane specjalnie dla niej piosenki. Danuta Błażejczyk jest laureatką wielu festiwali krajowych i zagranicznych. Śpiewa muzykę rozrywkową i jazzową. Nagrała wiele płyt z muzyką polską i światowymi standardami. Z wielkim powodzeniem występowała także na scenie teatralnej w przedstawieniach „Złe zachowanie”, „Fame”, „Nunsense”, „Moniuszkowo” i „Tajemnica Tomka Sawyera”, a także w serialu „Lokatorzy”.
Jest założycielką i prezesem FUNDACJI APETYT na KULTURĘ. Fundacja ta opiekuje się uzdolnioną artystycznie młodzieżą oraz realizuje wyjątkowe i ambitne wydarzenia artystyczne. W 2011 r. z rąk Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Danuta Błażejczyk otrzymała Srebrny Medal Gloria Artis-Zasłużonym dla Kultury Narodowej. Fundacja FAnK jest pomysłodawcą i organizatorem ogólnopolskiego festiwalu Danuta Rinn Festiwal, poświęconego promocji osobowości i twórczości Danuty Rinn – w 2021 roku odbędzie się 6 edycja tego festiwalu.

Piosenki z repertuaru Danuty Błażejczyk – z wiosną w tle! – zaśpiewają wspaniali artyści, Jej przyjaciele: Andrzej Rybiński, Patricia Kazadi, Mariusz Urbaniak i Rafał Szatan.
Akompaniować im będzie znakomity zespół w składzie: Artur Grudziński (instrumenty klawiszowe, kierownictw muzyczne), Andrzej Błażejczyk (perkusja), Konrad Kubicki (gitara basowa), Piotr Malicki (gitara), Ludmiła Małecka i Karolina Błażejczyk (chórki).

Zapraszają Dom Kultury Kadr i Urząd Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: A wiosna i tak wróci…

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert