Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

koncert

AFROMENTAL X-TOUR

koncert

AFROMENTAL X-TOUR

AFROMENTAL X-TOUR - koncert
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, która od 10 lat zmienia polską scenę muzyczną!

W tym roku Afromental obchodzi 10-lecie istnienia i z tej okazji przygotowuje specjalny prezent dla fanów – koncerty klubowe w największych polskich miastach. Zespół odwiedzi również Łódź i zagra w klubie Wytwórnia.

X TOUR to muzyczna podróż, podczas której Afromental pokaże gościom Wytwórni światy tworzone przez 10 lat działalności. Niespodzianką będą premierowo wykonywane utwory z nowego albumu, który już wkrótce będzie miał premierę.

Ich muzyka to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Mieszanka rocka, hip-hopu i soulu.

Mają na koncie trzy płyty studyjne:
„The Breakthru” (2007),
„Playing With Pop” (2009),
„The B.O.M.B.” (2011).

Zespół był wielokrotnie doceniony i nagrodzony przez fanów i krytyków. Nagrody, które dostał to m.in. : MTV Europiean Music Award (2010), Wow! Music Award (Orange Warsaw Festival 2010), Superjedynka (2009), Viva Comet (2010), Eska Music Award (2010).

Afromental to:
Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: AFROMENTAL X-TOUR

Brak recenzji

Polecane z kategorii koncert